Hangi bölümü okumalıyım ve hangi sınavlara girmem gerek?

HHJ

Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2013
3
0
34
Merhaba, arkadaşlar. Ben Lise 4'e gidiyorum ve üniversite düşünmeye başladım ama YGS ve LYS işi var.
Neyse ben bilgisayar bölümü web tasarımı alanındayım ama bilgisayar bana çok zor geliyor, kodları hiç anlamıyorum.
Ben sanat ile ilgilenmek istiyorum ve güzel sanatlar okumak istiyorum, veya fotoğrafçılık ta olabilir. Bu bölümler hakkında bilgi verebilir misiniz bana ve bir de bunun için hangi sınavlara girmem gerekiyor? Sadece YGS yeterli olur mu?

Araştırırken bazı insanların da yorumlarını okudum ve biraz kararsız kaldım, benim resim yeteneğim var ama eğitim almadığım için o kadar da güzel çizemiyorum. Ne yapacağımı geçekten bilmiyorum. Sadece sormak istedim, teşekkür ederim.

Bilgisayar mühendisi olup,hobı olarak ta fotografcılık ve güzel sanatlarla ılgılenebılırsın.

Bilgisayar mühendisi olup,hobı olarak ta fotografcılık ve güzel sanatlarla ılgılenebılırsın.

Hobi olarak mı? Aslında dediğim gibi bilgisayar için pek istekli değilim. Bu yüzden de istemiyorum. Bilgisayar mühendisi olmak kolay değil ki... Çok zor.

Bilgi Üni.'nin İletişim Fakültesi'nde çok güzel bölümleri var.
Bilgi Lisans programları

Görsel iletişim tasarımı bölümü çok iyi. Film TV de öyle. Hem dijital tasarım hem sanat öğrenirsin. Bu fakülteden mezun çok arkadaşım var. Hepsi burslu okudu, özel okul diye gözün korkmasın, burs imkanları çok çok iyi. Bir araştır istersen.

bence bu konuda okul rehberlik servisinden destek almalısın. zaten eminim bu yıl okulunuzda sınava hazırlanan son sınıf öğrencilerine yönelik sınav sistemi ve bölümleri tanıtmaya yönelik çalışmalar olacaktır.

başarılar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…