Bebek Beslenmesi hangi biberon maması kilo aldırıyor??

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
bebek mamadan kof kilo alacağına anne sütünüzü maximum seviyede verin bence..mamaya ne gerek var doktor tavsiye etmediği sürece vermemek lazım..sağlığı yerinde olsun yeter çok kilolu olsane olurki

bebeğim küçük doğdu yazmışsın.kilosumu düşük doğdu yoksa erkenmi doğdu anlayamadım.bebeğim prematüre doğdu 2.500 gr dı. doktor yaşıtlarını kilosunu yakalayana dek milupa aptamil pre yi önerdi,içindeki yağ oranı daha yüksek sanırım bu yüzden daha hızlı kilo aldırıyor.

benim bebeğimde zayıf doğmuştu ama anne sütü vererek normalin üstüne bile çıkmıştı.sonrasında mamaya geçtiğimde aptamil kullandım.2 arkadaşım (benimkinden bir hafta küçükler) bebekleri kilo alsın diye sma mama kullanmışlardı,baya kilo aldırıyo.benim bebeğim şuan bir yaşına yeni bastı 10 buçuk kilo,arkadaşlarımın bebekleri biri 13,diğeri 13,5 kilo.ama ben çok kilo almasını istemem şahsen.çocuklar hareket etmekte zorlanıyolar.ikisinin dr u da şuan fazla kilo aldırmayın artık yediklerini azaltın diyomuş..

ben de pre aptamil kullanıyorum ama şimdi kafam karıştı.benim bildiğim pre aptamilde nişasta yok o yüzden daha az kilo aldırıyor.ben fazla kilo almasını istemiyorum. bilmiyorumkismile

oğlum 1 aylık bebelac kullanıyoduk sonra similaca geçtik doktora kontrole gittiğimizde dört buçuk kiloydu similac çok gaz yaptı aptamil comformil aldık kullandık ve mucize gibi geldi gazını çıkartıp kakasını yapmaya başladı rahatladı çocuk valla şidi aptamil1 kullanıyoruz bende milupayla büyüdüm obezite değilim valla

sütüm beslemediği için mamada veriyorum.ilk başta golden goat keçi sütü olan mamayı kullanıyordum.daha sonra bebelac kullanmaya başladım.gayet memnunum.kilo alımı gayet normal...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…