Hangi bez ???popişimize göre:))

maytap80

varmı aşktan öte?
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2007
8.731
43
43
MERHABA SEVGİLİ BAYANLARR;

BİZ BAINDAN BERİ PRİMANIN 2 NOSUNU YENİ BEBEK İNİ KULLANIYORUZ.İKİ PAKET 98LİK 1 PAKETTE 70 LİK BİTİRDİK.ama bebişim küvezden çıkıp eve geldiğinden beri bacağında tam bezin lastiğinin olduğu yerde bi kızarıklık ne kremler kullandım ama geçmedi bitürlü ne iyileşiyo ne kötüleşiyo herhalde bez alerji yaptı:çok üzgünüm:eek:ğlumda da prima kullanmıştım ama böyleşeyle hiçkarşılaşmadık he bide belirtmeden geçemiicem çok sulu kaka belinden sırtına taşıyo göya bez en iyisi neyse bu taşmadan çok bacağındaki alerjiye taktım.
siz neler kullanıyorsunuz
bebek doğmadan önce huggies almış gelmiş eşim kampanyadan prima bitince onu deniicem bakalım devam ederse prima aklanacak ama aklıma da başka bişey gelmiyo ne yazıkki
bide ıslak bez tavsiyelerinizi almak istiyoruım .ben ilk unibaby yenidoğan kullandım 6 paket ondan bitirdik sonra dalin aldım 3 tanede ondan bitti ama baya tuzlu olmaya başladı canbebe falan var 2.5 ytl kullanan varmı yada başka bişey tavsiye edelim akılakıldan üstündür

canım bizde primanın 2 numarasını kullanıyoruz bir sorunla karşılaşmadık maşallah
bir de papatya özlü çok güzel kokuyor sanırım bebeğinin cildiyle alakalı canımcım

Cidden ıslak mendil ne kullanıyorsunuz? Dalin 3 lü paket alıyoruz ama maşallah hemen bitiyor. Bu gidişle batacağız :)

biz evde ıslak mendil kullanmıyoruz.. bir kavanozun içine bi kaç damla zeytinyağı damlattığımız suyumuz var.bu sıya pamuğumuzu batırıp bununla popişimizi temizliyoruz.alerjil bir cilde sahip benim kız , bu da cildine çok iyi geliyor.dışarı çıkarsak ki şuanda sadece doktor seansları için çıkılıyor o zaman unibaby yenidoğan kullanıyoruz.
bezde ise hastanede molfix vermişlerdi yaklaşık 10 tane ondan kullanıldı evde ise prima 1 kullanıyoruz şuanda.bir sorun yok çok şükür.

islak mendilimiz basindan buyana sebamed,genelde yikasamda oglumun popisini geceleri kullaniyorum mendili.bezi ise pampers kullaniyorum ben,simdilik sorun olmadi,

Ben de prima kullanıyorum, hiçbir sorunumuz yok.
Islak mendilde huggies ve dalin kullandım.
Dalin bana çok kuru geldi. Huggies den memnun kaldım.
3'lü paket aldım 7 ytl promosyon vardı. Sanırım bundan sonra hep onu kullanıcam.
Dokusu, kokusu ve fiyatı çok güzel...

bezimiz prima2 allaha şükür alerji falan yapmadı
ıslak mendil olarak pigeon markalı, çok kaliteli ve çok güzel bir mendil biraz pahalı gibi gelmişti ama hesaplayınca diğer markalarla aynı hatta daha ucuza bile geliyor,
zaten evdeyken ılık su ve pamukla temizleyip en son mendille siliyorum

Hüsran günaydın canım,
nasılsın, gebelik nasıl gidiyor?
Bez konularına daha cok var bizim icin sanırım :p

Ben bi paket prima yeni bebek 2 bitirdim.
Şimdi prima 2 papatyalıdan kullanıyoruz.,
Sanırım yni bebek daha güzeldi.Bu paketten sonra tekrar ondan alıcam.Sulu kakaları daha iyi emiyor.

Islak mendil kullanıyorum ben.Zaman zaman ılık su pamuk kullansakda kızım çok huysuzlandığı için acele olsun diye ıslak mendil de kullanıyorum.
Bi kaket unibaby yenidoğan kullandık.Şimdi yine unibaby normalinden kullanıyoruz.Bi paket bitti, ikinciye geçtik.

bebeğinin bacağı sıkıyordur canım,bezledikten sonra göbek kısmına iki parmağın girsin,kontrol et.
bacak kısmını da elinle kontrol et.Hem bezin fırfırlarını düzelt hemde çok sıkı olup olmadığını kontrol et.
Hametan pişik kremi KULLANIYORUM BEN.KIZARIKLIK VARSA BİLE SÜRÜNCE Bİ SONRAKİ ALT AÇMAMDA GEÇTİĞİNİ GÖRÜYORUM.

biz deneme yapıyoruz.prima ve can bebe kullandık.şimdi babystar aldık.aslında emizilikte çok fark yok ama prima daha ince olduğu için daha rahat gibi geldi bana.
ıslak mendil uniwipes kullandım.şimdi canbebe kullanıyorum.mutlaka herbezden sonra poposunu kurulayıp bepanten sürüyorum.sorun yok çok şükür.pamuk da kullanıyorum en iyisi ama hazırlamaya üşeniyorum.

Biz de Prima 1 numarayı bitirdik. Şimdi 2 numara kullanıyoruz ama geçen gün babamız Molfix 2 numara almış. Onu da gündüzleri daha sık değiştirddiğim için o zaman kullanıyorum. Kaka yapacağı zamanlarda falan ama ondan da memnunum çok esnek. Bugüne kadar 6 paket unibaby yenidopan bitirdik nasıl olduysa. Sonra bitince diğer ıslak mendilllere baktım ama onların farklı dokusu hoşuma gitmedi ben de ıslak pamukla temizliyorum. O kızımın poposunu hiç kızartmıyor. Jhonson'ın da pişik önleme kremini sürüyorum günde 1 defa. Her alt açmada kullanmıyorum.

kızım 3 aylık kaka yaptığı zaman eşim tutuyor ben fıskiye ile poposunu heryerini yıkıyorum, ıslak mendiller pişik yapıyor, zorda kalmadığım müddetçe ıslak mendil kullanmıyorum, primanın bezleri gerçekten kaliteli, bez fiyatları marketten markete değişiyor, bugün 3 numara 78 lik uyu oyna primayı 17 ye aldık.başka bir markette 20ytl

bizimde bezimiz prima ıslak mendil ise jahnsons baby kullanıyorum pişik kremimiz sebamed ama felaket pişiğimiz oldu dr.umuz ilaç verdi oda hiçbir işe yaramadı ama şimdi uni baby diaper rash cream süper kızlar tavsiye ederim pişik için bire bir hiçbirşey kalmadı yavrumun poposunda

mmmfcim benim oğlumda acayip sulu kaka yapıyor ve sürekli kakalı hiç temiz olamıyoruz 25 günlük ve ben 150 bezi rahatlıkla bitirdim yarın yine alacağım o kadar sık değişiyorum ama nafile acayip piştik ve yukarıda bahsettiğim krem kurtardı izi tavsiye ederim bezimide değiştirmeyi düşünmüyorum primadan iyisi yok çünkü kızımıda onunla büyüttüm hiç pişiğimiz olmadı

bizde prima yenidoğanın 2sini kullanıyoruz 2.paketimizi bitirmek üzereyiz.ıslak mendilde 3 paket uni baby yeni,doğan kullandık,o bitince eşim bebedorunkinden almış 3 paket ama beyenmedim çok ıslak suyu kızımın poposuna akıcak neredeyse son pakedini bitirmek üzereyiz ,geçengünde dalininkini aldık onu deniycez şimdi bide johnsons babyle chicconunki var onları daha kullanmadım.pişik kremide chicco kullanıyorum şimdiye kadar pişiğimiz olmadı.

Bende pampers2 kullanıyorum ıslak mendıl olarakda uni baby. sımdılık ıkısındende memnunum ama ıslak mendıllerım bıtınce daha ekonomık bır mendıle gececegım canbebe gıbı

mrb arkadaşlar.ben de evy baby 2yi kullanıyorum.hem kokulu,hem de arko kremli.bir pakette 66 adet var.pişik de yapmıyor.çok memnunum.değiştirmeyi düşünmüyorum.ıslak mendilimiz de dalin.bu arada dalinin pişik önleyici kremi de çok iyi.tavsiye ederim...

walla ben pampers kullanıyodum bıtınce evde hedıye gelen canbebeler vardı mecbur onlara gectım ama hıc memnun kalmadım o yuzden gunduz canbebe kullanıyorum aksamda huggıes aldım 2 numara cok memnunum prımadan guzel

ben primanın 98 lik 1 paket 68 lik 2 paket bitirdik şuanda da primanın 4-9 kiloluk olanını kullanıyoruz biraz büyük gelio ama rahat ıslak mendil olarak niveanınkinden 4 paket bitirdik huggıes 3 lü paket promosyonu vardı denedim 3 tane bitti şimdi yeni üçlü bir tane daha aldık bende her değiştirmeden önce nivea pişik kremi kullanıyorum yalnız popişimizi neredeyse her açtığımızda bizimki fışkırtıyor bi kerede bazen 2 bazen de 3 bez birden gidiyor:nazar: bu gidişle batıcaz sanırım ama oğluşumun canı sağolsun bunlarda geçicek :nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X