Doğuma Hazırlık hanedan park yatakmı normal park yatakmı sizce hangisi kullanıslı?kullananlar memnunmusunuz???

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Leblebitozu19

🌹
Pro Üye
30 Aralık 2013
7.753
4.344
kızlar kızım olacak insallah.bu 2 park yatak tarzından birini alacagım.sizce hangisi güzel yada kullanıslı.cibinlikli olanlar cok hosuma gidiyo bide kız bebek süslü püslü seylerde hosuma gidiyor.ama kullanıslımı bilmiyorum.cibinlikli olanlarmı yoksa normal olanlarmı.aranızda kullananlardan tavsiyeler bekliyorum hangi markalar güzel ve kullanıslı
bu kraftın 70 e 120 cm olanı 333 tl civarı kırmızı rengini düsünüyorum bunun aynısını

buda hanedan tarzı bu tarz cicli bişeymi alsam yoksa hanedan park yatak kullananlar memnunmu???dısardan baktım naylonları kötüydü önerdiğiniz marka varmı hanedanda????mirada markalı park yatak bu 70 e 110 cm 235-250 arası fiyatı

yada bu tarzmı

Son düzenleme:
mrb ben de cicili olsun istiyorum .sizin eklediginz tek renk beyazı alıp içine renkli nevresmler yapayım dedim ama kalitesz geldi bana.1.sıradaki kraft modeline az önce bakmştm hatta.daha kaliteli değişik renkleride vardı.hanedan olanlar güzel ama yatak odası genişse tavanı yüksekse güzel görünür.dün bi mağazada gördm kaba duruyor güzel ama dediğim gibi geniş alanda hoş görünür.

mobilyalı olanda park yatak google resimlerden bulmustum.
papettto
babyhope
baby2go
pierre cardin bu markaların iyi oldugunu netten okudum ama nasıl kumasları görmedim.sunny baby ve crest olanlar kötüymüs kumasları.ben hala kraftla bu cibinlikliler arasında kaldım.ama yuvarlak cibinliklileri daha cok begeniyorum.arastırıyorum hala.mirada markalı hanedanı görmüstüm onun kuması güzeldi.

dun bakmstm park yataklara hic kumasi guzel denk gelmedi hasur husur ses cikario hepsi.sadece e bebek magazasnda kraftndi sanirm gordgm kumasi kaliteliydi.ama genel olarak begenemedm gitti su parklari.yine fikir degistirip ahsap mobilya besiktn yanayim.ama ahsap park yatak gormedm hic .hangi marka acaba

canım ben park yatak alcam sanırım cünkü büyüyünce yatagı nereye koyacagım.kiracıyım tayinciyim.arastırmalarım sonucu park yatakta bu markaların iyi oldugunu ögrendim
kraft
babymax
pierre cardin
baby2go

yukardakiler en cok begenilenler
assagıdakilerde begenilmiş ama yukardakiler daha cok begenilmiş babymax kraftın yan ürünü fiyatı daha uygunmus
papettto
babyhope

bende aynen kiracı tayinciym bu konuyu araştırdm baya .benmde kafama mobilyalar yattı şimdilik bakalım.ilerde beşikte parçalarına ayrılabiliyormuş.hayırlısı olsun inşallah...allah sağlıkla kullandırmayı nasip etsin.kraftın kumaşlarıda daha kaliteli gibi geldi bana.internetten videolarınıda izlemiştm .bi ara araştırırken tamm kraftın olsun diyordum:)

amin insallah canım buluruz elbet vaktimiz var:)

biz şu üstü dikdörtgen olan hanedan park yataktan almıştık,çok kullanışlı o cibinliğin hiç bi zararı olmuyor zaten,istediğinizde çıkartabiliyosunuz.Görüntüsü falan çok güzel,biraz büyüyüncede cibinliği söküp kullandık

canım yorumun için cok tesekkür ederim cok iyi oldu cok merak adiyordum nasıl oldugunu.sizinkinin markası neydi canım 3. resimdekinin aynısımıydı...Masallah yavruna

canım yorumun için cok tesekkür ederim cok iyi oldu cok merak adiyordum nasıl oldugunu.sizinkinin markası neydi canım 3. resimdekinin aynısımıydı...Masallah yavruna
rica ederim canım,başka merak ettiğin bişey varsa cevaplarım,insan herşey içine sinsin istiyor.Bana çok srvimli geliyordu ev gibi :) görünüş olarak resimdekinin aynısı,hatta özelden mesaj atarım bi ara bizimkinin ilk halini,markası crest internettede satılıyor ama biz mağazadan almıştık,öyle muşamba kokusu falanda yoktu,herşeyinden memnun kaldım yani

Bende böyle hanedan park yatak düşündüm ama bizim oglusumuz un odası yok suan icin salonda da hoş durmaz diye düşündüm vazgeçtim sonradan hayırlı olsun şimdiden sizinkide

cok tesekkür ederim ilgin için canım.sallanabiliyormu bide gıcırdıyormu sallanınca ben kubbeli olanlardan istiyorum.o modelin aynısından bulamadım nette yani satısta olanlarda yok o model.mobilya sanırım demi.resminide merakla bekliyorum cok cok tesekkür ederim
Bende böyle hanedan park yatak düşündüm ama bizim oglusumuz un odası yok suan icin salonda da hoş durmaz diye düşündüm vazgeçtim sonradan hayırlı olsun şimdiden sizinkide

canım bizimkininde suan odası yok ama yatak odasına koyacagım kubbeli olanları düsünüyorum.daha almadım.ama bence güzel durur salondada

çoğu mağazada var canım,bizimki mobilya diil diğer resimdekiler gibi,mobilya olanını ilk defa gördüm,cibinlik varken ses çıkarıyordu sallanırken,haşır huşur,cibinliksiz hiç denemedim,sallanma özelliği pek işime yaramadı :)

Merhaba ben de hanedan tipli beyaz kenarları Ahşap olan park yataktan almayı düşünüyorum intte baktım Crest marka ama aynısını bulamadım siz nerden aldınız? Ya da bana link gönderebilir misiniz? cAnImVEcAnI

Canim ben bunun aynisi aldim kizima 6 aydir kullaniyorum cok memnunum tavsiye ederim kiz bebekler icin cok guzel oluyor ilerde erkek bebek oldugunda cibinligi cikarilabilir beyaz her bebege uyuyor zaten dusun derim

Eklentiler

• Baby-Hope-BH-1030-Cuppola-Oyun-Parki-195770.jpeg
    49,8 KB · Görüntüleme: 367
Canim ben bunun aynisi aldim kizima 6 aydir kullaniyorum cok memnunum tavsiye ederim kiz bebekler icin cok guzel oluyor ilerde erkek bebek oldugunda cibinligi cikarilabilir beyaz her bebege uyuyor zaten dusun derim
cok sagol canım.besiğini aldık mobilya aldık...güle güle kullanın bebişinle canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…