Hamster

Ben de besliyorum cüce hamster 8 tane kızımız doğum yaptıda
ayy sırnaşık şey resimlerini eklesene kaydirigubbakcemile3

ya bende çok istemiştim çok şekerler ama almadılar mirmirmirmir ya geçen gün bi pet shopta gördüm koskoca hamster akannehir kedi kadardı fotosunu çekseydim keşke akannehir

Çok şeker hayvanlar ya=) Ben de annemden gizli alıp eve getirmiştim başta karşı çıktılar ama sonra çok sevdiler.Hiç de iğrenilecek hayvanlar değiller.Bizimkinin tuvalet kabini vardı ora yapardı, sonra yaptığının üstüne basmadan dikkatlice geçerdi=) Yemeğini ayrı yerde yer tuvaleti ayrıdır ayrı yerde uyur.Tuvalet kabinini de her gün temizlerdim o zaman kokmuyor.Kafesi 2 ayda bir temizlesem bile kokmuyor.

Benim de var hamsterım evimizin neşesi oldu valla bizimkiler de başta hoşlanmıyorlardı şimdi benden çok seviyorlar

benim de vardı eskiden. şimdi yenisini almak istiyorum, nişanlım "evlenince eve sokmam o hayvanı, nerde garip hayvanlar var onları buluyorsun" diyor. annem " madem evlenince götürmeyeceksin , ben hiç istemiyorum" diyor. arada kaldım ben de istiyorum hamişşş (

hamiş mi :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…