Hamster

CUVCUV

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
1.232
7
Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

oy oy oyyy:)) çok şirinmiş gerçekten minnacık:)

Cüvcüvüm çok şekerler ama ...O şekerlerden çok ürküyorum ben.

Cüvcüv çok tatlıymış gerçekten. Benim kıza ver iki dakikaca hayvanı mıncık mıncık eder.

benmde bir zamanlar vardı..evde gizli besliyordum odamda kalıyordu birgün annem görmüş çığlığı basmıştı kafesiyle beraber atmıştı:çok üzgünüm:günlerce ağlamıştım faremi istiyorm diye ama asla demişti kim bilir ne oldu bulamadım bir türrlü kaç gün aradım görünce aklıma geldi zerrük'üm..:a015:

çok tatlı bide pis kokmasalar idrarı felaket kokuyo ıyy

Evet cidden çok pis kokuyor idrarları , yeğenimde besledi bir ara ama kokuyla başa çıkamayıp geriye verdik.
bahar bizim kedoşlar ham yapar bunu:1no2: ay ay çok da tatlıııııııııı:1rolleyes:

kızlar ben normalde fareden korkan ve tiksinen biriyim ama hemstırı çok tatlı buluyorum elime falan alabiliyorum yane çook tatlı ayoool:dance::dance:

Benimde hamsterlerım var ama fotoğraflarını ekleyemedim nasıl olduğunu söylerseniz onları sizinle paylaşmak isterim

Son düzenleme:
ahh ahh bende bi zamanlar çok istemiştim annemler olmaz dedi :çok üzgünüm: hiç bişeye bunun kadar karşı çıktıklarını hatırlamıyorum :çok üzgünüm: ama neyse gönlüm geçti şu sıralar sengözlerimebaksanab kuşları hiç sevmezdim ama oğluşumdan sonra

Çok şekerdirler ve çok temiz hayvanlardır.Ben beslemiştim :)) kakasını kafeste ayrı bir yere yapar , yatağını kendi yapar çok beceriklidir.Ufacık bir parça pamuktan kocaman yatak yapar , içine girer yatar :))Sadece kuruyemiş yer ve ağzındaki keselerde depolar.Tek kötü yanı kötü ısırır .Beni ısırmıştı bu nedenle başkasına vermiştim .

hamsterlar çok sevimli hayvanlar bence.. beslemeyi isterdim ama elime alamam diye düşünüyorum:)

çok eğleniyorum onları izlerken

Ben de besliyorum.Bi hamsterım vardı ama öldü kafesinden kaçmış oturma odasında ölüsünü bulduk senağlama çok ağladım annem kıyamamış gidip yeni almıştı.Diğerini çok aradım ama bunu da çok sevdim.Çok şeker hayvanlar.Bizimkiler de iğrenç falan diyorladı önceden şimdi bayılıyorlar evin neşesi oldu resmen:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…