hamişlere moral

gzgn3435

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
559
22
34
tüm hamişlere selam.arada gebeliğe ugrayıp eski günlerimi yad ediyorum ve sizlerin duygularını paylaşıyorum.kızlar hamileliğinizin tadını çıkarın,çok özel günler bunlar.RABBİM isteyen herkese yaşatsın.hamile iken korkuyla karışık heyecan oluyor o nedenle bazı anlar ıskalanıyor.hele benim gibi dogumdan çooooooook korkan biriyseniz.:1no2:şimdi düşünüyorumda çok abartmışım,sanki yeryüzünde ilk ben doguracaktım.o korkular yüzünden defalarca rüyamda dogum yaptıgımı gordum hep sezeryan yerimi arıyordum,bi kalkıyordum hala hamileyim,off ne gecelerdi.hiiiiiiiç orkmayın evel ALLAH su akar yolunu bulur,inanın çok çabuk ve hafif gececek.siz şimdi bol bol yüzün(mümkünse denizde)sabah ve akşam üstleri,bol bol duş alın,bol bol sıvı tüketin su su su,karpuz yiyin ve akşamları muhakkak süt için.bebeklerinizi hergece sessiz bir ortamda sevin.onalara benim tatlı kızımın selamını ve oücüklerini yollayın.saglıcakla kalın.

canım benim ne güsel yazmışsın hayatım.bende 8 haftalık hamişim ama allahaşükür hiçbi korkum yok.hemde ben yüzlerce doğum videosu izledim.tabi insan etkileniyo ama sonuç olarak bebeklerimize kavuşmanın heyecanınıda yaşıyoruz.canım bol bol yüzün demişsin.ben bodrumda yaşıyorum.yüzme imkanım var ve dr yüzebilirsin dediği anda başlıcam yüzmeye.....inşallah allah herkese hayırlı doğumlar nasip eder..

canım 14.haftaya kadar sabret bence ilk haftalar onemli çünkü.dikkatli olmalısın,ozellikle idrar yollarını iyi koru,mümkün oldugu kadar havuzdan uzak dur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…