hamişler

hoş geldin cnm sağlıklı bir hamilelik dilerim inşallah sağlıcakla kucağına alırsın bebişini :)

bende geldim bende.bende hamişim kızlar.bugün test yaptımm pozitif çıkınca havalara uctum.allah herkese nasip etsin inş.

allah tüm hamişlerin hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin arkadaşlar.sende aramıza hoşgeldin namişim

hamişler bişey sorucam beni aydınlatırsanız sevınırım.adetım 2 gun geçti ve bu sabah 2 tane ıdrar testı yaptım,ikisindede silik pembe çizgi çıktı,çok silik degil ama diğer çizgi gibi koyuda diil ,sizce hamile olabılırmiyim,aranızda bu durumu yaşayan varmı??

hamişler bişey sorucam beni aydınlatırsanız sevınırım.adetım 2 gun geçti ve bu sabah 2 tane ıdrar testı yaptım,ikisindede silik pembe çizgi çıktı,çok silik degil ama diğer çizgi gibi koyuda diil ,sizce hamile olabılırmiyim,aranızda bu durumu yaşayan varmı??

hamilesin diyebilirim cnm.. ama tabiki emin olman için kan testi yaptır yada dr gitmeni öneriyorum.. hayırlısı olsun a.s.

kızlar dün kan testi yaptırdımm ve HAMİLEYİMMMMMMMMMM,bugün randevu alıcaz doktordan,birde HCG değerim 402.6 çıktı,bu ne demek kızlar kaç haftalık hamile oluyorum,bilgisi olan varmı??

kızlar dün kan testi yaptırdımm ve HAMİLEYİMMMMMMMMMM,bugün randevu alıcaz doktordan,birde HCG değerim 402.6 çıktı,bu ne demek kızlar kaç haftalık hamile oluyorum,bilgisi olan varmı??

canm değerin yükselmiş hamile olduğn için olmasaydn düşerdi yükselmesi iyi tahminen 5 buçuk haftalk falan olabilir allah tamamına erdirsin canm :nazar:

Aramıza hgeldın bende 4 aylık hamıleym:) SagLıklı bı sekılde bebegını kucagına alman dılegıyleee :)

kızlar meraba bende yeni üyeyim ama daha hamiş deilim belkide öyelyim ama sanırım önümüzdeki haftalarda belli olucak olup olmadığım size bişey danışıcam ben daha folik asite başlamadım doktorum korunmayı bırakmadan 1 ay önce başlaman yeterli dedi ben 3 ay sanıyodum dedim gerek yok kendini depolayan bi vitamin deil dedi fakat bi araştırmaya görede folikasit erkek bebek oluşumuna yardımcı oluyomuş ben bu yüzden içmedim aslında hayırlısı diorum kız erkek farketmez ama .... işte sizce hatamı ediyorum hemen başlamalımıyım

X