hamişler yardım lütfen

sevgii35

Kuzularım❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2007
1.373
15
arkadaslar bi fikri olan varsa nolur bi akıl versin son günlerde kasıklarımda özelliklede sağ kasığımda sızı şeklinde ağrı var bazen çok ağrıyo ya.sırtım bide ya gebelik olabilir belki adetime var ama bu kasık ağrılarının başka bi nedeni olabilirmi ya gecen ay ultrasona girdim doktor kist falan yok temiz dedi başka ne olabilir acaba çocuğum olmasına engel bi durum olabilirmi.eşim sözde doktor ama her hafta erteliyo yoğunum haftaya götüreyim seni hastaneye diyip erteliyo e bende acaba önemli bişeymi diye korkuyorum nolur yardım edin kafayı yicem

canim belki yumurtlyuorsundur ben o dedigin seyleri iki hafta yasadim sanirim bende bu tur belirtiler psikolojik olmaya basladi isallah sen hamilesindir adet gunun ne zaman cnm

Gebelik olabilir eger geçiktiyse canım..bir test al yap.ve en kısa zamanda jinekoloji uzmanına görün..yada üşütmüş olabilirsin..

canim belki yumurtlyuorsundur ben o dedigin seyleri iki hafta yasadim sanirim bende bu tur belirtiler psikolojik olmaya basladi isallah sen hamilesindir adet gunun ne zaman cnm

daha çok var 9 mart cnm inş. ikimizde hamişizdir

Canım Sen usutmussun Ondan oluyor Agrıların:) ben O agrıları bı Dogum yaparken yasadım bıde usuttugum zaman:) Ama ıns Hamıs kalırsın

Ben bahsettiğin ağrıları yaklaşık 1,5 ay çekmiştim evlenmeden önce yapılan kontrollerde hiç bişey bulunamadı doktorum en sonun binde bir olan gizli apandisttir dedi bi daha ağrınca gel dedi ama ağrının tarifi yok yani sancı başladığında bıçakla kendimi kessem ağrıdan o acıyı hissetmem gibi geliyordu yine çok sancımın olduğu bi gece beni başka bi hastaneye götürdüler ve bi ağrı kesici yapıp eve yolladılar sabah wc ye gittim ve ben taş düşürdüm. Meğersem taş düşürüyormuşum ve hiç bi tahlilde ve ultrasonla bakıldığında bu çıkmadı iyiki başka hastaneye gittim yine aynı yere gitseydim boşuna ameliyat olcaktım.

İyi düşün iyi çıksın bizede iyi haberlerini ver inşallah gönlünden geçen gibi bi sonuç olur. Doktora ne zaman gitmeyi düşünüyorsun.

İyi düşün iyi çıksın bizede iyi haberlerini ver inşallah gönlünden geçen gibi bi sonuç olur. Doktora ne zaman gitmeyi düşünüyorsun.

saol canım belki gebeliktendir diye adetimi beklicem bakalım...saol canım inşallah isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasınnnn aminnnnnn

kötü bişey yoktur inş cnmm..belkide hamilesindirrr :dance:

sence olabilirmi adetime daha 16 gün kadar var ve yumurtlamam erken oluyo genelde 9.10.gün gibi o günlerde kasığım ağrır sonra gecerdi ama buay hiç gecmedi yumurtlamadan sonra bile bakalım sen hamile misin canım

Sen daha doktora gitmedinmi canım..İhmal etme lütfen..İlaç falanda alma bak belki gebesindir..dikkat et lütfen

Slm Arkadaşlar.benim Reglim Her Ay 28 Gün Araliklarla Oluyo.gecen Ay 25 De Oldum.bu Ay 26. Gün Olmadim.bir Haftadir Aşiri Bel Ağrim Vardi.midemde Yenma.dünde Karnimda Ağri Vardi.bün Ateşimi ölçtim36,8di Bugünde 37 Derece.sizce Hamiş Olabilirmiyim

Sen daha doktora gitmedinmi canım..İhmal etme lütfen..İlaç falanda alma bak belki gebesindir..dikkat et lütfen

ya eşim doktor ve önemli bişey yok bekle diyo belki gebeliktir diyo oda ama branşı dahiliye yani bu konuda pek fikri yok aslında cumartesi götürecekmiş özel hasteye bakalımmm bekliom ilgin için saol

ya eşim doktor ve önemli bişey yok bekle diyo belki gebeliktir diyo oda ama branşı dahiliye yani bu konuda pek fikri yok aslında cumartesi götürecekmiş özel hasteye bakalımmm bekliom ilgin için saol

ya canım çok geçmiş olsun inşallah hamilesindir ama bu kadar erkenden belirti vericeğini sanmıyorum saçma olucak canım ama sana bişey sormak istiyorum bende çocuk istiyorum geçenlerde çok vahim bir şey dikkatimi çekti göğsümden süt geliyodu bunun sebebini araştırdım prolaktin hormonunun yükselmesiymiş sebebi ben kadın doğum uzmanına giderim diye düşünüyodum ama burdaki arkadaşlar sağolsun bana yardımcı oldular ve bir arkadaş kadın doğum uzmanına değilde DAHİLİYE ENDOKRİNOLOJİ bölümüne git derdine derman orda bulursun dedi ama benimde aklımda soru işareti kaldı şimdi diyorumki dahiliye endokrinoloji bölümüne giderim doktor suratıma bakar kızım senin burda ne işin var derse mors olup kalmıyayım dicektim ki bi eşine sorsan acaba gerçekten o bölümemi gitsem bana da ya burdan yada özelden mesaj atabilirmisin şimdiden teşekkür ederim soramam diyosanda anlayışla karşılarım canımgörüşürüz

canım umarım hamişsindir...benimde hamile olduğum ay öyle sancılarım olmuştu..kendine çok dikkat et canım:1rolleyes:merakla güzel haberini bekliyoruz.

canım evet endokrinolojide bakıyolar hatta eşim şuan endokrinoloji polikliniğinede:))sakın korkma sadece bi hapla hallolabilecek bişey prolaktin hormonun yüksek sanırım çok yüksekse buda gebeliği engelliomuş belkide.buzaman kadar o yüzden gebe kalamadınbelki. canım en yakın zamanda kan testi yaptır ve hormonlarına baktır merak etme sadece bi ilçala o hormonu düzenliyolar ve umarım en yakın zamanda hamiş olursun

ayyyy canım çok teşekkür ederim soruma cevap verdiğin için evewt ben baya araştırdım gebe kalmaya engelmiş prolaktin hormonunun yükselmesi dedim ya işte gidicem doktora ama ben kadın doğum uzmanına gitmeyi düşünürken burda başlık açmıştım göğsümden süt geliyo diye 3 kişi falan yardımcı oldu sağolsun GULCICEK diye bir üye baya yardımcı oldu o dedi bana dahiliye endokrin bölümü diye sağolsun söyledi ama benimde kafamda soru işareti oluştu senin yazını okurken eşinin branşını söyleyince sormak istedim
tekrar çok çok teşekkürler artık o bölüme gitmem kesinleşti inşallah kısa zamanda hayırlı haberlerimi veririm sizlere bütün hamiş olmak isteyenlere allah hayırlısını versin

sence olabilirmi adetime daha 16 gün kadar var ve yumurtlamam erken oluyo genelde 9.10.gün gibi o günlerde kasığım ağrır sonra gecerdi ama buay hiç gecmedi yumurtlamadan sonra bile bakalım sen hamile misin canım

bende test yapmadan once agrılarım oluyodu cnm su anda 11 haftalık hamileyim .) sende oylesindir insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…