hamişler yardım edermisinizz :(

nesssli

egem benimle :)
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
875
32
42
Hamiş kaldığınızda göğüslerde illaki değişiklik olyomu ? ben adet olacak bile olsam göğüslerim şişerdi maalesef günüme 3 4 gün kaldı hiç bi değişiklik yok kasığımda hafif ağrı akıntımın olmaması gerekiyodu kuru dönemde olmam gerekiyodu o da devam ediyo ?

canım o kişiden kişye değişebilir benim sızlardı hala sızlıo mesela ama belli olmaz akıntı hamilelik belirtisi biliosun hayırlısı olsun

göğüslerde dolgunluk şişkinlik kada koyulaşmöa herkezde olmaz benim adet olucagım zamanda dolgunluk olurdu hamile kaldıgım zamanda dolgunluk oldu
7. ayıma girmeme ragmen koyulaşma olmadı desem yeridir

ama kasıklarımda çok fazla agrım olmuştu
akıntıya gelince zaten akıntım hep vardı hiç kesilmediki
ama sen dikkat et uzanma ağır kaldırma yani yinede tedbirini elden bırakma derim

canım bendeki tek değişiklik gögüslerimin sızlamasıydı, normalde hiç sızlamazdı. tabi bu kişiden kişiye değişir.akıntıda bazen hamilelik belirtisidir.

başka hamişlerr sizde ne gibi belirtiler vardı yardımcı olmıycakmısınız ?

benim de adet belirtilerim aynen vardı hafif karın ağrısı göğüslerde dolgunluk
adet olmayı beklerken ne kaadar gecikti yahu bu derken 6 haftalık olduğumu
öğrendim...
umarım sen de hayırlı haberler alırsın a.s.

benim ilk gebeliğimde göğüslerim feci hassaslaşmıştı. biri yanımdan geçerken bile rüzgarından etkileniyodu. şimdiki gebeliğimde ise gögüslerimde hiçbir fark yoktu. koyulaşma ise zaten ileriki haftalarda oluyoo. yani gebelik belirtileri kadından kadına göre değiştiği gibi aynı kadında farklı hamileliklerinde farklı belirtiler görülebiliyor.

başka hamişlerr sizde ne gibi belirtiler vardı yardımcı olmıycakmısınız ?

cnm bende 8 haftalık hamişim benimde her ay adetime 10 gün kala göğüslerim şişer acırdı hamile kaldığım ay adet günüm geldi göğüslerimde hiç bi dolgunluk ağrı yoktu adet günüm geçti şişmeye acıamaya başladılar.seninde dediğin gibi kurulukta olmadı akıntım devam etti...belirtilerin hamileliği gösteriyo umut vermekte istemem cnm hakkında hayırlısı olsun güzel haberlerini beklioruz a.s.

bende 17 haftalık hamileyim ilk zamanlarda goguslerim cok sızladı ve buyuduler kasımlarımda 5 dakika suren siddetli bir agrı oluyordu ama cok kafana takılıyorsa bir test yaptır canım

canım herkesin göğüsleri büyümek yada şişmek zorunda değil kişiye göre değişiyor bende bel ve kasık ağrısı vardı çok.birkaç gün daha bekleyip kan testi yaptır istersen canım

Benim kaybettiğim bebeğimde göğüslerim hassaslaşmıştı bayağı. Düşükten hemen sonra hamile kaldığımdaysa hiçbir değişiklik yoktu.Adet bitiminden hemen sonraki dönem nasıl olur aynen öyleydi. Yani etuuba arkadaşın da dediği gibi aynı kişinin farklı hamileliklerinde bile belirtiler değişebiliyor. Ama her iki hamileliğimde de göğüs çevresindeki damarlar belirginleşmişti.

arkadaşlar hala hastalanmadım ve akıntım devam ediyo çok beyaz süt gibi hayırlısı olsun ne diyelim süprizzzzz

canım bir doktora gidipte test yaptırsan artık.merak etmiyormusun kız :CüvCüv:

bugün günüm zaten arkadaşım bi akşama kadar bekliyim olmazsa iş çıkışı kan tahlili yaptırırım yerimseniben

bende de adet olcakmışım gibiydi belirtilerim ha oldum ha olucam diye bekliyordum.hatta adetim 3 gun geçti test yaptım negatifti.7.gun pozitif çıktı:)
gögüslerim çok acıyordu büyüme olmnuştu kasık agrısı akıntı olmamıştı normalde de olmazdı...
umarım hamişsindir.çok fazla kafaya takma...

mafoldumbenecrin1001 aynen ben de ha oldum ha olcam diye bekliyorum, normalde kasık ağrım olmazdı, o bile var ama bi türlü gelmiyo... umarım gelmez ama gelicek kesin...mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…