Hamişler Çatlaklarınız Var mı?

dilek_286

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
380
2
45
slm hamişler....25 hafta hamişim....çatlaklarım yok şuan....sizde varmı ?daha ileri haftalardamı oluşuyor acaba...2 aylıkken vicy krem ve bebe yagı kullanıyorum...sizler ne kullanıyorsunuz ?paylasırsanız sevinirim a.s.

ben 3. aydan bu yana badem yağı kullanıyorum karnım kaşınmaya başladı dünden beri galiba çatlıycaaaaaam.

bende bebe yağı kullanıyorum, hiç oluşmamış çatlak..AMA belime sürmeyi unuttuğum için belimde çok hafif var, artık oraya da sürüyorum. kendi kendime dedim demek karnıma da sürmeseymişim karnım harita gibi olacakmış, neyse karnı kurtardık...aman sevgili hamişler ihmal etmeyelim...

Canim Bendede Yok çatlak Ama Haziran Annelerinden Bir Arkadaşla Konuştum Onunda Son Bir Haftaya Kadar Yokmuş Ama Birden çatlamaya Başlamiş Sanirim Son Aylarda çatlicaz

ben kiloyu fazla aldım ya benim bacaklar çok kötü oldu basenler falan walla fenaa yani kafamçokkarıştı.. üst kısmımda çatlak olmadı hiç .. nasıl düzeleceğim hiç bilmiyorum :çok üzgünüm:

Canim Bendede Yok çatlak Ama Haziran Annelerinden Bir Arkadaşla Konuştum Onunda Son Bir Haftaya Kadar Yokmuş Ama Birden çatlamaya Başlamiş Sanirim Son Aylarda çatlicaz
ANAAA!! napacağız o zaman, bebe yağlarını stoklayalımmm:sm_confused:

wrosecuğum bu fotoğraftaki senmisin? Ne şirin o fotoğraf öyle, nasıl çektiniz onu? fotoşopmu yoksa ? :) çok güzelmişsin

Bende ilk aylarda bebe yağı şimdi koktuğu için akşamları badem yağı sabahları aventin çatlak kremini kullanıyorum.Karnımda yok gibi görünüyor şimdilik ama kızlar şuda varki doğumdan sonra karnımız eski halini aldığında yok gibi görünen çatlaklar karın gevşeyince görünüyormuşkafamçokkarıştı

Birde bi arkadaşımın doğuma kadar bir tane bile çatlağı yokken normal doğumda kendini çok sıktığından basenlerde oluşmuş ilk önce garip gelmişti ama böyle bir durum varmış Çok zorlanmaktan da olabiliyormuştatlicadiarzu

benim ergenlikten kalma çatlaklarım var hamilelikte sanırım yeni oluşmadı karnımda yok kalçamda vardı zaten babe çatlak kremi ve bebe yağı kullanıyorum.inş çatlak oluşmaz ..

şakkıdıamaannn Dikkat, hiç çatlak yok derken son Hafta çatlayabiliyormuş, doğum yapmış 2 arkadaşımdada çatlaklar son hafta oluşmuş.
ben yaklaşık 4. ayda 1 hafta kadar badem yağı kullandım, sanki kıllanmaya sebep oldu bıraktım, sonra bebe yağı kullanmaya başladım, karnım fazla çıkmamıştı çok önemsemedim, son 1 aydır Lierac isimli bir Çatlak oluşumuna karşı jel kullanıyorum, günde bir kez kullanmak yetiyormuş, %92 olumlu sonuç alınmış,daha evvel kullanan arkadaşımda karnında hiç çatlak oluşmamış, belinin yan taraflarını ihmal ettiği için belde çatlakları var. bakalım, herkesin Cildine bağlı birazda bu durum,kimisi hiç kullanmazken hiç çatlamıyor 8Kardeşimin eşinde Şahit oldum) kimiside en pahalı ürünleri kullanır yine oluşur.
oluşmuş çatlaklar içinde düzeltmeye biraz yardımcı ürünler var Lierac'ında varmış, ama oluşan çatlakları %100 düzeltmiyormuş

vallahi elimden geleni yapıyorum badem yağı, susam yağı ve gül kremi kullanıyorum ama sol göbeğimin altında 4adet çiziğim ve sağ göbeğimin aldında 2 adet var. İnanın aynaya baktığımda çok mutlu oluyorum benim bebeğim büyüyor ve yeri dar geldikçe kendine yer açıyor. Çatlakmış neymiş hiç umrumda değil. Yeterki o yatak odasında uyanana kadar rahat etsin. Bebeiğimin yatak odası ona göre gelişmekte çok güzel kızlar boşverin çatlasın sakın sıkıntı etmeyin o bile anne olduğumuzun bir kanıtı bizim için :):):):

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…