hamişimm

didar1985

karamel
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
19
0
:CüvCüv:slm arkadaşlar ben yenı aranıza katıldım...bir düşükten sonra 9 haftalık tekrar hamileyim allaha şükür...mide bulantım fazla ama bebeğim sağlıklı olsunda gerisinin onemi yok...

Hoşgeldiniz aramıza...

Bende tebrik ederim Allah tamamına erdirsin...

Rabbim herkese nasip etsin inşallah.... Aminnnnnn.....

tebrıkler..
Rabbım sagsalım kucagına almayı nasıp etsın :Saruboceq:

aramıza hoşgeldin canım. a.s.
tebrikler.rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.
:nazar::CüvCüv:

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.Darısı başımıza...

Bende yeni katıldım aranıza allah tamamını erdirsin bende hamileyim 6 haftalık didar 1985

bende 9 haftalık hamileyim , keyfini çıkar. allah hayırlısıyla eli ayağı düzgün hepimize evlatlar nasip etsin

jandire
sağol canım çok teşekkür ederim allah isteyen herkese nasip etsin..daha şimdiden heyecanlanıyo insan bide içimde harakçok sağolun arkadaşlaret ettiği gunu duşunemıyorum...

Son düzenleme:
azra 26 !allah hayırlısını versın cnm çok sevindim...allah isteyen herkese nasip eder işallah...şimdiden cici bi duygu...ama benim 2.ye düşükten sonra insan hep bı korkuyla yaşıyo..hayırlısı işallah ikimiz içinde cnm

Son düzenleme:
canım tebrik ederim.bende geçen ya düşük yaptım.kaç ay sonra hamiş kaldın.:1hug:

btrklc cnm ben 1 ay sonra hemen kaldım sade bi kez adet oldum okadar...kurtaj olmadiğim için doktor sakınca gormedi...işallah darısı başina cnm

btrklc cnm ben 1 ay sonra hemen kaldım sade bi kez adet oldum okadar...kurtaj olmadiğim için doktor sakınca gormedi...işallah darısı başina cnm

bende kürtaj olmadımbu ay adetim çok şükür geldi.canım inşallah öbür senin gibi müjdemi veririm.ayyy çok mutlu oldum.:sm_cool::sm_cool:

X