hamiş olupta keseyi göremeyen warmı?sonuc ne nolurr yazın:((

siribron48

ACIBADEM SEKERİM:)
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2008
2.081
3
kızlarrr....
hamişim ama keseyi de bebişimide goremedik.5 haftalıktı dr a gittimde,1 hafta gecti daha,20gun sonraya randevum.dış gebelik,mol gebeliği...bi çok sey gelio aklıma.benim gibi olupta sonrasında keseyı goreniniz varmı?yada sonucu hüzün olanınız?nolur yardım edin...

canim oncelikle basindan gecenleri anlatirsan yardimci olabiliriz. yani bhgc kacti gittiginde vs. lekelenmen var mi mesela?
5 haftalikken genelde gorulmuyor. genelde bhcg 1500 lerde falan goruluyormus vajinal ultrasonla.
bence telas edilecek bir durum yok lekelenmen falan yoksa. aklina getirme dis gebelik mol gebelik falan. doktor gerek gorse idi cagirirdi.

canım ya saol ilgin için.bu gebeliimden once ılkide içimde olmuştu,belkıde ondan bu telaşım.aradan 6 ay gecti ve gene hamileyim.ama kese yok.kan testimde total hCG 2333,33 (0,00 -5,00) yazıo.2 nin ustunde mi demek oluo şimdi yani?ben pek anlamıorumda.eylul 4 5 6 gıbı ilişkiye gırmıstık esımle,korunmayı bıraktıımız ilk aydı.ve ilişkiden 5-6 gun sora göğüslerim şişti.gunum gecincede kasık agrısı falan cektım bıraz şimdiyse bi şikayetım yok,progesteron verdı dr.um her ıhtımale karsı kullanalım dedi.onu kullanıorum folıkle.

bu arada lekelenme falan da hiç olmadı.sadece akıntım var.bu arda ilacım;progestan mış.yanlış yazmısım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…