hamiş olma ihtimalim

KZLCHMM06

LEYL'A'Lİ
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2013
209
96
adetime daha 9 gun var test yapsam cıkmaz cok erken ama kasıklarım agrıyor cay ıcınce mıdem bulanıyor belıme ara sıra agrı gırıyor goguslerde hassasıyet yok bunlar bı belırtıımı yoksa psıkolojıkmı kı ınsallah hamıleyımdır 9gunden once ogrenen oldumu hamılelıgını

biraz belke hemen yapma tabi bu arada dikkat et kendine test falan yaparsan testini paylaş merakta bırakma beni :)

Son düzenleme:
biraz belke hemen yapma tabi bu arada dikkat et kendine test falan yaparsan testini paylaş merakta bırakma beni :)

canım dayanamadım test yaptım ve negatıf cıktı ama adet daha 27sınde olsaydı cıkardı heralde cunku buradakı cogu kısının adete uc dort gun kala ogrendıgıne daır yorumlar var tabı kısıden kısıye degısıyor bu durum hayırlısı ne dıyelım:KK14::KK14::KK14:

canım dayanamadım test yaptım ve negatıf cıktı ama adet daha 27sınde olsaydı cıkardı heralde cunku buradakı cogu kısının adete uc dort gun kala ogrendıgıne daır yorumlar var tabı kısıden kısıye degısıyor bu durum hayırlısı ne dıyelım:KK14::KK14::KK14:

canım benim herşeyin hayırlısı olsun inş. hayırlı haberi alırsın tatlım

Aa ne tuaf benimde 9 gün var adetime. Bnmde göğüslerimde aşırı hassasiyet var. Dokununca çok fene acıyor. Ve büyüdüğünü hissediyorum. Bazende sol kasığım batma gibi bir ağrı giriyor. Bir çocuğu kucağıma aldığım zaman filan. Benim hamile ol a ihtimalim ne acaba :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aa ne tuaf benimde 9 gün var adetime. Bnmde göğüslerimde aşırı hassasiyet var. Dokununca çok fene acıyor. Ve büyüdüğünü hissediyorum. Bazende sol kasığım batma gibi bir ağrı giriyor. Bir çocuğu kucağıma aldığım zaman filan. Benim hamile ol a ihtimalim ne acaba :))

bılmıyorum kı galıba ben kendımı psıkolojık olarak çok etkıledım adetımden 3 gun gectı acaba mı dıyorum
:KK14:

Kızlar adetime 3 gün var şu an kahverengi lekeler geliyor benden :/ hasta mı oldum acaba ne ki bu

X