hamiş aday adayları ve hamişler lütfen yardım;(((

zugulu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013
10
0
siteyi iki haftadır takip ediyorum,çalışmaya ayın üçünde başladık ve normal şartlar altında 17 sinde adet olmam lazım .. test yaptırmamak için kendimi çok zorluyorum ama heyecanım ağır basıyor neticede sonucunda hayal kırıklığı da olabilir.. geçen haftadan beri bel ağrım ve inceden kasıkta sızım var.. acabalar kafamı kurcaladı ne yapsam bilemedim:KK43:(( kimi yazılarda bu belirtilerin gebelik belirtisi olduğu yazılı ama hayal kırıklığndan korkuyorum :KK43:(

siteyi iki haftadır takip ediyorum,çalışmaya ayın üçünde başladık ve normal şartlar altında 17 sinde adet olmam lazım .. test yaptırmamak için kendimi çok zorluyorum ama heyecanım ağır basıyor neticede sonucunda hayal kırıklığı da olabilir.. geçen haftadan beri bel ağrım ve inceden kasıkta sızım var.. acabalar kafamı kurcaladı ne yapsam bilemedim:KK43:(( kimi yazılarda bu belirtilerin gebelik belirtisi olduğu yazılı ama hayal kırıklığndan korkuyorum :KK43:(

Gebelik belirtileri ve adet belirtileri birbirine çok benziyor zaten.Acele etme hiç değilse 1 gün kala filan yap testi ki hayal kırklığına uğramayasın canım hayırlısı olur inşallah senin için

merhaba ben de aylardııııırrrrrr böyle kendimi dinliyorum aha bu ay şuram ağrıyor yok buram sızlıyyor falan. ayda 5 kez test yapmalar . bence hiç strese girme . ben de senin gibi çalışmalara başladık bu siteye dadandım tecrubelilerin dediği şu oldu stres yapma olacağı varsa da olmuyormuş akışına bırak. bırak adet dönemin gelsin adetinn geciksin . hiç hamile kaldım mı tuttumu tutmadımı diye düşünme. hatta ben eşimi sürüklüyordum geçen aya kadar kalk bebek yapalım diye:KK17: hayırlısı olsun içini karartmayayım ama gönlünü serin tut yüce Allah hayırlısını versin :KK70:

canım inşallah hamişsindir. ama test için bekle bence bende öyle çok hayal kırıklığına uğradım. o belirtiler yalancı olabiliyor. zaten birşey kalmamış birz daha sık dişinin :nazar:

cevaplarınız için çok teşekkür ederim.. güzel Allah ım inşallah hayırlı zamanda tüm anne olmak isteyenlere dilediğini nasip eder:)) bu arada hiç gebelik testi yaptırmadım tavsiye edeceğiniz en güveenilir marka nedir.

Merhaba, bende senin gibi sabırsızdım adetime 3 gün kala gidip kan testi yaptırdım test pozitif çıktı ama idrar testi adet gecikmesinden 1 gün sonra çıktı vücudundaki değişiklikleri hissediyor insan ama bazen psikolojik de olabiliyormuş beklemekte fayda var :) :18:

cevaplarınız için çok teşekkür ederim.. güzel Allah ım inşallah hayırlı zamanda tüm anne olmak isteyenlere dilediğini nasip eder:)) bu arada hiç gebelik testi yaptırmadım tavsiye edeceğiniz en güveenilir marka nedir.

ben dün kan testi yaptırdım beta hcg degeri 0,480 cıktı bu ne demek arkadaslar daha doktora gosteremedım öğleden sonra göstercem ama bekleyemedım bi cevap verirseniz

ben dün kan testi yaptırdım beta hcg degeri 0,480 cıktı bu ne demek arkadaslar daha doktora gosteremedım öğleden sonra göstercem ama bekleyemedım bi cevap verirseniz

olması gereken değerler bunlar

Son Adet Tarihi(SAT) esas alınarak gebelik haftaları ve Beta HCG değerleri:

Gebelik Haftası Beta HCG Değeri

3 hafta 10 - 50
4 hafta 5 - 425
5 hafta 20 - 7300
6 hafta 1,080 - 56,000
7 -12 hafta 7,650 - 290,000
13-16 hf 13,300 - 250,000
17-24 hf 4,000 - 165,000

belki erken yaptırmışsındır testini biraz

ben adetimin geciktiği ilk gün yaptım idrar testini pozitif çıktı. aynı gün kan testi yaptırdım sonuç 590dı. yani adetin gecikmeden 3-4 gün önce kan testinden belli olabilir cnm!

iki gün önce nova diye başlayan gebelik testi yaptım ve sonuç negatif:bendeki sonuç moral sıfır... umut işkenceyi uzatır diye bir söz var ne yazık ki bende bu durumdayım:KK43:( yersiz umutlardayım ve adet karın ağrımda başladı .....çok alıştırmışım galiba kendimi

X