hamileyken topuklu ayakkabı giymek ?

Sinem1923

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mart 2013
482
69
kızlar merhaba. hamileyken topuklu ayakkabı giymek bebeğe zarar verir mi? giyilmemesinin sebebi vücudun denge durması ve bel ağrılarını önlemek mi sadece? şimdiden teşekkürler

kesinlikle giymeni önermem.. benim bir yakınım bu yüzden bebeğni kaybettii

aman allah korusun yarabbim. ya düğünümüz var bu aralar. elbiseleri önceden almıştım hamile olacağımı hesaba katmadan. 2 aylık gebeyim. elbiselerde topuksuz giyilmez. belki 2-3 saat etkilemez diye düşünmüştüm.

cnm 2ay daha çok erken etkilemez ban kalırsa sen bence rahat şıkbir dolgu topuk ayakkabı al hem rahat olursun hemde dengeni kaybetmez allah korusun yere sağlam basarsın cnm

canım bunu doktoruna danışmalısın bence en sağlam bilgiyi o verir
2. ay da riskli olur heralde diye düşünüyorum bende

cok guzel dolgu topuklar var bence onlardan al riske girme bence

off gitmesem olmaz. gitsem topuksuz olmaz .. topuklu ayakkabı giyilmemesinin sebebi denge kaybı yaşayıp allah korusun düşmeyelim diye değil mi?
doktoruma ulaşamadım telefondan.düğünde yarın

off gitmesem olmaz. gitsem topuksuz olmaz .. topuklu ayakkabı giyilmemesinin sebebi denge kaybı yaşayıp allah korusun düşmeyelim diye değil mi?
doktoruma ulaşamadım telefondan.düğünde yarın

hayır canım topuklu ayakkabı insanın vücudunda sarsıntı yapar yürürken muhtemelen bebekte sarsılır ve tutunamaz diye biliyorum ben..

Ben bi sorun olmayacagini hatta topuklu ayakkabi gitmenin iyi oldugunu okumstum. Bi arkadasm dugun v kina gecesnde saatlerce topuklu ayakkabi giydi bisi olmadi

topukluyla denge kaybedilip düşülebilir belki ama sarsıntıyla bebek kaybının ilgisi ne?
kaldı ki düşülse bile bebeğe zarar gelecek diye bi durum ya
insanlar trafik kazası bile geçiriyor bebeğe bişey olmuyor yürürken olacak diye bi durum yok.
kaldı ki sürekli yattığı halde bebeğini kaybedenler de var

benımde kaynımın düğünü kuzenımın düğünü var ekimde merak edıom ozamana kadar hamıle kalırsam topuklu gıyemıcem gercekten zararlarmıdır bızım bı komsumuz gıyıoydu ben cok korkuodum ondn ıkı cocugu var masallahh ah topuklu ah

Bizimde ablamız vardı maşallah manken gibidir doğum yaptı halen öyledir İki hamileliğinde de ne topuklular giydi ve maşallahı var çocuklarının nur topu gibiler. Allah sağlık sıhhat versin bebişlerimize annelerimize, allahın izniyle sağsalim alırsınız evladınızı kucağınıza

mrb;benım ark.3 aylık hamıle ıdı,gıyınmıstı her hangı bısey olmadı,fazla uzerınde oynama.herhangı bısey olmaz bnce.

canım topuklu ayakkabı giymenin özel bi sıkıntısı yok sadece denge sorunu yaşayabilineceği için önerilmiyor birde ayaklar hamilelikte çok fazla şişiyor o yüzden rahat edilemiyor bende bir düğünde 4 aylık hamileyken giydim sonlarına doğru ayaklarım şişmişti giyilebilir ama denge sorunu olduğu için pek önerilmiyor

ben eylul 1 'de 7+4
eylul 22 10+4
ve kasım 2 'de 16 haftada topuklu ayakkabı gıymeyı dusunuyorum
yakınlarımızın dugunlerı var
ılk ıkı dugunde elbıse sıkıntı olmaz ama son dugun kuzenımın ve mıranda kerr halt etmıs dıyorum dar bır elbıse gıyıp gobegımı cıkarıp ayagımada dolgu topuk gıymeyı dusunuyorum oynarsam eger cıkarıcam ayakkabıları

Öyle fotoğraf at da bizde görelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…