Hamileyken saç kestirdiniz mi

hggog

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2016
199
114
36
Biliyorum çok saçma bir hurafe ama saç kestirmeye gidicem biraz gaza ihtiyacım var arkadaşlar 🤣

Kendim kestirmedim ama arkadaş kestirmisti hiçte sıkıntı olmadı söylenen hurafelerle ilgili 😁

Herkese çoooook teşekkür ederim.İstedigim tam da buydu yalnız olmadığımı bilmek😘 gidiyorum kuaföre 🤣

Ne kadar saçma gelse de acaba mı diyor insan tedirgin oluyor ya ondan biraz gaza ihtiyacım vardı.Allah ne kadar ömür bictiyse o kadar yaşar zaten de işte ister istemez insan bi tedirgin oluyor

Kestirmedim, doğuma kadar bekleyeceğim. Zaten dökülme dönemi olacak o zaman kestirmeyi düşünüyorum.

Benim de cok uzadi uclari hep kirik kirik usengeclikten gitmiyorum. Yoksa omuz hizasi fresh bir model kestiresim var.

Biliyorum çok saçma bir hurafe ama saç kestirmeye gidicem biraz gaza ihtiyacım var arkadaşlar 🤣
Ben kestirdim. Bir sabah uyandım ve saçlarımın bana cinnet geçirtmek üzere olduğunu farkettim. Sonra eşimi uyandırıp imam arkadaşını arattım 🤣 sonra ver elini kuaför 😁

Bu mantıkla bakınca tırnakları da kesmemek lazım, onu kesiyoruz. Saçı neden kesmeyelim ki. Zayıf çocukların da saçları uzunsa kesin vitaminden çalmasın da derler. Hepsi çelişiypr birbiriyle, sonra biz ruh sağlığımızdan oluyoruz.

Evet ben de aynısını dedim tırnak da kesilmemeli o zaman ya da kendiliğinden dökülen saç da bizim parçamız asla mantığa oturmuyor ilk kızımda zaten yeni kestirmistim bekledim doğana kadar ama şimdi cok uzun yıpranmış cansız mecburum gitmeye

Kestirmedim ama gerek duymadım çok güzeldi saçlarım hamileyken doğumdan sonra da kestirmeye vakit bulamayıp kendim kestim🤣bence kestirin doğumdan sonra kısa saç çok işe yarar

Ben kestirecektim normalde ama bana bir uzun saç sevdası geldi yine o yüzden kestirmedim, yoksa kestirmekte bir sıkıntı yok 😅

Benim daha çok yeni 4 haftalık o yüzden 9 ayı çıkarmam mümkün değildi eni sonu kestircektim 🤣

X