Hamileyken ilk aylar regl olanlar?

beteray

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2010
1.333
535
42
böyle birşey yaşayan varmı?diğer sitelerde okudum gebeyken normal adet olanlarda varmışşş

bende çift rahim var.normalde adetim 3 gün yoğun sonra koyu kahverengi 4 gün daha sürerdi.bu defa 1.gün çok 2.gün daha az 3.gün çok az ve 3.gün akşamında çok açık kahveyle pembe arası bişeye dönüştü.bugün 4.gün açık kahve çok az akıntı gibi oldu kasıklarım hafif ağrıyor.üstünemi görüyorumkii yardım ediinnnn

bu ay çok belirti vardı ve uyku hali ve baş ağrısı hala devam

bu ay çok belirti vardı ve uyku hali ve baş ağrısı hala devam

Bende olmadı ama bir çok kişinin başına geldiğini okudum. Bazılarında kanama çok az olurmuş bazılarında ise aynı adet gibi oluyormuş. Kimyasal gebelikte yaşamış olabilirsin. Adetin bitince bir idrar testi yap, o zaman kesinleşir.

benimde yengem 3 çocuğu var 3ünde de gebeyken adet olmuş 9 ay boyunca ayrıca emzirirkende devam etmiş bu durum.

ayy ne enteresann yaaa adet olunca şüphen geçiyor ee olupta gebede olursan herzaman şüphe

benim adetim ilk gün az bişidir ikinci günden itibaren çok yoğun olur.bir hafta sürer.bende acaba öyle olabilir miyim? adet bitiminde test yaptırsam mı acaba? bugün ilk günüm kahverengi geldi azcıkta kırmızı.bana yardım edin

Adetin bitince bir idrar testi yap, eğer varsa kesin idrarda çıkar. Üzerine gören bir çok kişi oluyor, eğer adet farklı ise bence bitince bir test yapmak gerekli.

belgisel normalde benim adetim kırmızı olarak başlar kahverengi olarak biter.bu seferki kahverengi olarak başladı.sence bu ne oluyor bi fikrin varmı?

belgisel normalde benim adetim kırmızı olarak başlar kahverengi olarak biter.bu seferki kahverengi olarak başladı.sence bu ne oluyor bi fikrin varmı?

Yaptığım araştırmalara göre yerleşme kanaması ya pembe ya kahverengi olurmuş ve miktarı da normal regle göre çok az olurmuş. Kahverengi olması yerleşmeyi düşündürüyor. Bence sen bitince bir test yap.

sağol canım ama gerek kalmadı.reglim normale döndü.hamile değilim.

kızlar...ben de iliskimden bi hafta sonra adet gormem gereken zamanda normal miktarda ve normal sekilde adet oldum.ama hala icimde bi suphe var hamile miyim diye(iliskide icime bosalma durumu olmadı)...iki gundur de sanki basım donuyo midem bulanıyo gibi..psikolojik mi bilmiyorum ama( ...su an iliskimin ustunden 18 gun gecti...israr testi yapsam cıkar mı acaba???..korkuyorum yaaaa(((

Son düzenleme:
arkadaşımdan duymuştum hamileliğinin ilk 2 ayında regli olmuş.anlamamıs hamileliğini hatta dr. bile gitmişler bebek istedikleri için dr da hormon testi istemiş.sonuçlara bakmıs ve cocuğun olmaz senin demiş başka dr gittiğinde ,öğreniyor ki aslında 5 haftalık hamile çok şaşırmıştım anlattığındaohaoldumsmile

aaa vallaaa ne ilginnç ee nası öğrenmiş hormon testinde b hcg de yapıyorlar aslında

aaa vallaaa ne ilginnç ee nası öğrenmiş hormon testinde b hcg de yapıyorlar aslında

o arkadaşım benim bebek istediğimi biliyor benim hakkımda konuşurken anlatmıştı ilk hamileliğimde bunlar olmuştu diye o kadarını sormadım ama bana anlattığı bu şekildeydi birde yine aynı dr.ilaçta yazmış allahtan bitkiseldi falan demişti.

öyle ya da böyle inşallah sağlıklı bir bebeğe hamile kalırız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…