hamileyken gelen akıntının özelliği nasıl

fbsen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2007
386
18
ya kızlar hamileliğinizi öğrendikten sonra yada şüphelendiğiniz zamanlarda akıntınız ne özellikteydi? yumurta akı gibi mi geldi?

benim ilk gebeligimde yumurta aki gibiydi evet,simdi yine süpheleniyorum acaba hamismiyim diye bu ay,akintim var yine beyaz berrak bi renk,wc ye gidince bakiyorum,vajinadan sarkiyor bicimde ve uzuyor sendemi böyle oluyor?

benim ilk gebeligimde yumurta aki gibiydi evet,simdi yine süpheleniyorum acaba hamismiyim diye bu ay,akintim var yine beyaz berrak bi renk,wc ye gidince bakiyorum,vajinadan sarkiyor bicimde ve uzuyor sendemi böyle oluyor?

nefisecim benimde aynı senin gibi akıntım var ve bende hamilelikten şüpheleniyorum........

nefisecim benimde aynı senin gibi akıntım var ve bende hamilelikten şüpheleniyorum........

ozaman ben olamam diilmi süt gibi bi akıntım var arada sümüksü bi kıvam alıyo sizce varmı kızlarrrr bendede bişiler

seker pembecim,insallah hamissindir.inanirmisin benim akinti renginde degisme oldu bugun,seffaf renkden dedigin gibi süt beyaza dönüsdü,

ya kizlar bendede akinti gelmeye basladi acaba diyorummm??? ama fazla ümitlenmekte istemiyorum ya :KK43:

benimde akıntım beyaz süt gibi hamişler bişeyler diyin

ya kızlar hamileliğinizi öğrendikten sonra yada şüphelendiğiniz zamanlarda akıntınız ne özellikteydi? yumurta akı gibi mi geldi?

canım nasıl hamişmisin ben takip edemedim ben kaybettim bebişimi rabbim aldı yanına ama osun umudum yeni bebişime inşallah haber ver

canım nasıl hamişmisin ben takip edemedim ben kaybettim bebişimi rabbim aldı yanına ama osun umudum yeni bebişime inşallah haber ver

üzülme canim ya,benimde bebegim melek oldu,katlanmak zor,isyan etmememiz gerekiyor,insallah dende bende ve isdeyen herkezde en yakin zamanda ve saglikli bicimde hamile oluruz,Allah buyukdur seker,her sey de bi hayir vardir,

Benim akıntım hala devam ediyor ve hala yumurta akı gibi berrak.Adetime 4 gün var kafam çok karışık çokta umutlanmak istemiyorum ama içimde bir ses aklımı çeliyor.Hamile olmadığımı düşünüyorum ama ya öyleyse diye içim içimi kemiriyo sanki.Beklemek en güzeli.............

canım benim senin adına çok üzüldüm ama umudunu kaybettme tamam mı a.s. ben hamile değilim maalesef en son yaptırdığım kan testi negatif çıktı... napalım bunda da vardır bi hayır,inşallah sağlıklı evlat sahibi oluruz bi gün...

Kizlar okuyunca ben de umutlandim.Ayni akinti bende de var. Ama diger belirtiler (gogus -kasik sancisi vs) hicbiri yok. Sizde diger belirtiler var mi?

canim benimki beyaz renkte cok koyu olmayan,akiskan bir akintiydi..ama ben bunun hamilelikten oldgunu bilmiyordum baslarda annem söylemisti akintin böyleyse hamilesin demisti ve dedigi cikti ama ne yazik ki 7 hafta dolmadan bebegimi kaybettim

kızlar hamile olunduğunda akıntı nasıl oluyor bilen varmı aranızda

Kizlar okuyunca ben de umutlandim.Ayni akinti bende de var. Ama diger belirtiler (gogus -kasik sancisi vs) hicbiri yok. Sizde diger belirtiler var mi?

bendede aynene
adet önü gögsüm sızlardı ama yok
lekem gelirdi oda yok
ya sabır bakalımkızlar yaaaaaaaaaaaaaaaa:icecream:

benimki beyaz cok koyu degil ve kokusuz...hergun az az geliyo bakalim...ama ilk haftalarimda fazlaydi giderek azaliyo...

X