Hamileyken çatlayanlara bir öneri de benden

HUR7

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2007
13
1
46
komşuma çatlaklarımdan yakınıyordum oda bana dediki benim annem hamileyken saf zeytin yağını ocakta kızdırıp soğutmuş ara ara karnına sürmüş hiç çatlağı olmamış dedi tabi bende çatlak zaten var ilk doğumdan şimdi ikinciye hamileyim 17 haftalık göbegimde var bu çatlakların üzerine tekrar çatlak olursa çok kötü olur ki annemin ikincide dahada çok olmuş bende kızdırıp soğuttuğum
zeytin yağına bide kantoron yagı ekledim sürüyorum karnım 6 aylık hamile gibi olsada henüz çatlak yok çildim gayet esnek duruyor ve sürekli nemli kalıyor biliyorsunuz kantoron yağı yara iyleştirmede birebir bakarsınız eski çatlaklarada iyi gelir.

bende 2.ayımdan itibaren bebek yağı kullandım o tatlı kaşınma başlayınca hemen ıslatıp yağı sürdüm 20kilo ladım ama tek bi çatlağım yok elhamd.bu da işe yarar önemli olan gerilern deriyi kuru bırakmamak

Doğum yapalı 5 ay oldu karnımdaki çatlaklar mor renkli ve büyükler işe yararmı acaba uygulasam..Denize gitmek istemiyorum hiç bu yüzden çok üzgünüm.. Anne olmak ne zormuş ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…