hamileyken ambulansta calisilirmi??? acil yardim edin

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
kizlar ben yaklasik 11 haftalik hamileyim berlinde okulumu yapiyorum yakinda sinavim var ve okulum bitince ( üc yil icinde ) yapmak istedigim meslek acil serviste cankurtaran olarak calismak ama ben sanirim okulum bitene kadar bekleyemiyecegim ve staj yapmak istiyorum yani ücretsiz 3-4 ay calismak isin kötüsü bu isin gecesi gündüzü yok ...
esim buna karsi hamilesin bu is sana göre degil diyor ,kararsizim yardim edin
siz nedersiniz hamilelikte ambulansta calisilirmi ?

• Konu Sahibi EU2
canim kizma ama banada esin hakli gibi geliyor.gecesi gunduzu olmadigini kendin soyledin.sanirim oldukça stresli de bir is.sen bilirsin ben olsam beklerdim canim.

• Konu Sahibi EU2
sanirim haklisin simdi halamla konustum oda aynisini söyledi , napalim beklicez artik biraz tesekkürler cnm yardimin icin

• Konu Sahibi EU2
bırde en hassas oldugun donemdeymıssın, bebegın ve senın saglıgın ıcın zararlı ve rısklı! dusunsene bır kaza olacak ve son hızla gıdeceksın oraya o anda yapılan anı fren Allah korusun senın ıcın ıyı olmayabılır, normal bır ınsan sadece one dogru savrulur ama sen hamılesın zararlı olur

• Konu Sahibi EU2

saol cnm o meslege öyle asigimki herseye gözüm kapali baktim ,bunlar aklima bile gelmemisti ,bana cok yardimci oldun bu konuda a.s.

• Konu Sahibi EU2
hamileyken ambulansta çalışılmaz...yol,stres, sedye kaldır,indir...olmaz arkadaşım..olmaz..

• Konu Sahibi EU2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…