hamileyken ambulansta calisilirmi??? acil yardim edin

E

EU2

Ziyaretçi
kizlar ben yaklasik 11 haftalik hamileyim berlinde okulumu yapiyorum yakinda sinavim var ve okulum bitince ( üc yil icinde ) yapmak istedigim meslek acil serviste cankurtaran olarak calismak ama ben sanirim okulum bitene kadar bekleyemiyecegim ve staj yapmak istiyorum yani ücretsiz 3-4 ay calismak isin kötüsü bu isin gecesi gündüzü yok ...
esim buna karsi :kızgın: hamilesin bu is sana göre degil diyor ,kararsizim yardim edin
siz nedersiniz hamilelikte ambulansta calisilirmi ?

canim kizma ama banada esin hakli gibi geliyor.gecesi gunduzu olmadigini kendin soyledin.sanirim oldukça stresli de bir is.sen bilirsin ben olsam beklerdim canim.

sanirim haklisin simdi halamla konustum oda aynisini söyledi , napalim beklicez artik biraz tesekkürler cnm yardimin icin

bırde en hassas oldugun donemdeymıssın, bebegın ve senın saglıgın ıcın zararlı ve rısklı! dusunsene bır kaza olacak ve son hızla gıdeceksın oraya o anda yapılan anı fren Allah korusun senın ıcın ıyı olmayabılır, normal bır ınsan sadece one dogru savrulur ama sen hamılesın zararlı olur

bırde en hassas oldugun donemdeymıssın, bebegın ve senın saglıgın ıcın zararlı ve rısklı! dusunsene bır kaza olacak ve son hızla gıdeceksın oraya o anda yapılan anı fren Allah korusun senın ıcın ıyı olmayabılır, normal bır ınsan sadece one dogru savrulur ama sen hamılesın zararlı olur

saol cnm o meslege öyle asigimki herseye gözüm kapali baktim ,bunlar aklima bile gelmemisti ,bana cok yardimci oldun bu konuda a.s.

hamileyken ambulansta çalışılmaz...yol,stres, sedye kaldır,indir...olmaz arkadaşım..olmaz..

canım ben genel açıdan yorum yapacağım eskiden hamile bayanlar bağda bahçede çalışırmış ama şimdi yani bu devirde bizler biraz çürüğüz galiba yediklerimiz içtiklerimiz hep hormonlu yatarak yada tedavilerle dengeliyoruz durumu yani düşününce çok kişi düşük yapıyor o yüzden çalışmaman daha iyi tabi en önemlisi kader ben aşılama yapılınca yattım sonrasında 2 ay yattım hiç kalkmadım ama bebeğimi yinede kaybettim Allah kaderlemesin umarım bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.[/QUOTE

basin sag olsun cnm insallah bi dahaki hamileligin sorunsuz gecer saglikli bir bebis alirsin kucagina ...
allah bebislerimizi bize bagislasin ..... a.s.

X