Hamileyken ağrı çeken varmı?

serap1997

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
81
0
KIZLAR 9 HAFTALIK HAMİLEYİM (TÜP BEBEK).ADET AĞRISI GİBİ AĞRILARIM OLUYOR.SAĞ TARAFIMDA.DR.TELEFON ETTİM.NORMAL DEDİ AMA KORKUYORUM.BENİM DURUMUMDA OLANLAR VARMI.SİZDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ YAZARMISINIZ,:uhm:

bayanlar merhaba.. 17 haftalık hamileyim.. aranıza da yeni katıldım..Benim dün geceden beri iki kolum sanki damarlarım dışarı fırlayacakmış gibi sızlıyo..sabaha kadar uyutmadı. ve kalbimde normal ritminden hızlı atıyor.. bebeğin gelişimi için vucüdun tepkisi diye düşünüyorum..aynı sorunu yaşayan başka bayanlar varsa paylaşsın lütfen..:bbo:

merhaba ben henuz 6 haftalık hamileyim .. bazen bisi olmazken bazen kasıgıma agrılar girebiliyor.

bende dun gece huzursuz uyudum kolumu bacagımı koyacak yer bulamadım her yerim agrıdı

mrb bende 11 haftalığım ağrılarım hiç bitmedi . çok az olsada azaldı ama bazen çok artıyor.dün mesela yattım devamlı. olabilir diyor doktorlar ama bende kanama durumuda olduğu için ağrı çok olduğunda direk yatıyorum dinleniyorum. rahim genişliyor dedi doktorum

benim bir arkadasim da yatarak gecirdi hamileligini. rahimde acilma vardi. her ay adet günü geldiginde hafif sancisi oldugunu söylemisti. erken dogum yapti ama simdi kizi büyüdü. hatta ikincisi bile oldu 10 aylik. Allah hepinize yardim etsin, insallah sorunsuz bir hamilelik ve sorunsuz bir dogum gecirirsiniz. bende insallah bu duygudan daha fazla uzak kalmam. benimde olur...

ben hamileyken acayip kasıklarım ğrırdı. uyku uyuyamazdım ve çok korkardım acaba düşükmü yapıyorum diye o kadar çok ağrım olurdu ama çok şükür doğumumu yaptım Allah hepinize sağlıklı doğum yapmayı nasip etsin ağrılarınız normal

kızlar allah hepimize sağlıklı sıhhatili bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin bende 6 haftalık hamileyim ve kasıkalrımda sanki adet olacakmışım gibi sancı ve batma oluyor birde akıntım var doktorumun ve internetten okuduklarım bunun normal olduğunu yazıyor sizlerde okuduğum kadarı ile bu benzer şikayetler var sizlerin doktorları ne diyor birde kızlar bende hiçççç mide bulantısı yok

bn 17 haftalık hamileyim.akıntım var bnmde normalmiş.ve sürekli sol kasığım ağrıyor doktora sordum ya sağ ya sol bitaraf ağır basarmış o da normalmiş.bir de şimdiden gece cok dönüyorum( yan yatmak en sağlıklısıymıs ,sol tarafa yatın dıyordu bir sağlık sitesinde) ve wc ye cok gidiyorum Allah yardımcımız olsun

meraba arkadaşlar bende11 haftalık hamileyim benimde kasıklarımda ağrılar oluyor bunlar normal ama bacak ve kollarım felaket ağrıyor bu normalmi bilmiyorum allah ım hepimizin evladını bağışlasın isteyen herkesede tattırsın inş

hamiş arkadaşlar gebelıgınız 4. haftasında şiddetli karın ağrı ve bacak ağrısı çektınız mı aynı regl olcakmış gibi ? ben daha bilmıyorum test yapmadım ama regl geçti .

tansiyonunu ölçtür bence yüksek olabilir.geçmiş olsun

kızlar korkmayın.ALLAHIN ıZNıYLE BıŞEY OLMAZ.bende 10haftalık hamileyim ilk zamanlar olurmuş.derlerki bebek yer ediniyor.aklınızı ferah tutun.hep güzel düşünün güzel olsun.yani korkulcak bişey yokmuş.

kızlar bende 19 haftalık hamileyik perşembe sabahı inalmaz bi kasık sansıcıyla uyandım korkrdan öldüm bebeğime bişe olucak die ogün bebeğime baktılar o iyi ama bende hala sancı kasıkda taşıyomuşum bebekimi umarım su 20 hafta sağ sağlim geçer yarın gene başka dr gitcem :bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…