Hamileyken Adet Olan Var mı ? ACİLLLL :(

Arnavutt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2012
108
3
29
Merhaba arkadaşlar. Biz eşimle tam yumurtlama tarihinde yani temmuzun 3'de ve daha sonrada korunmasız olarak ilişkiye girdik çünkü çocuğumuz olsun istiyoruz. Daha sonra ayın 18'de her ay nasıl oluyorsam öyle adet oldum. Ama yaklaşık 8-9 gündür sürekli mide bulantısı, kusma, göğüslerde ve karında şişlik var acaba hamile olabilir miyim ? Lütfen benim gibi bunları yaşayan birileri varsa yardım edebilir mi ? Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

rus bır arkadasım var. hamıleyken adet oldugunu söyllemişti
ilk baş inanmadım tabı :) hamıleyken adet olmak ne garıp bişidir...
kısacası, arkadasım var..

erken gebelik testi yap iliskidn 8 gun snra yapiliyor dnemeye deger diger adeti beklemektense daha iyidir bence. Hakkimizda hayirlisi olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

erken gebelik testi yap iliskidn 8 gun snra yapiliyor dnemeye deger diger adeti beklemektense daha iyidir bence. Hakkimizda hayirlisi olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

İlişkiden sonra adet oldum zaten bir kere ama bu aralar dediğim gibi tüm belirtiler neredeyse var. Zaten 2. adetime 10 gün kaldı bakalım test alıp yapıcam ama yine elime kocaman bir negatif kalmasından korkuyorum.

var tatlım benim annem 9 ay boyunca adet olmuş yani pis kanı taşımamış nadirde olsa bazı kişilerde gözükebilir

Merhaba arkadaşlar. Biz eşimle tam yumurtlama tarihinde yani temmuzun 3'de ve daha sonrada korunmasız olarak ilişkiye girdik çünkü çocuğumuz olsun istiyoruz. Daha sonra ayın 18'de her ay nasıl oluyorsam öyle adet oldum. Ama yaklaşık 8-9 gündür sürekli mide bulantısı, kusma, göğüslerde ve karında şişlik var acaba hamile olabilir miyim ? Lütfen benim gibi bunları yaşayan birileri varsa yardım edebilir mi ? Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

ben varım adet günümde tam 5 gün adet oldum ama leke olarak bazen çoğalır gibi oldu ama adet kanı gibi olmadı ya pembe ya kahve geldi ped kullanmaya gerek olmadı ayni peçeteye kadar geldi. kesilince ölesine doktora gittim zaten çocuğum olmuyordu. gebelik testinde 53 çıktı sonra yükseldi falan ama bebeğimi kaybettim ben. şüphen varsa hiç durma kanamalı gebelik iyi değil kontrol altına alınması gerekir. test yap biran önce

X