Hamileyimmmmm

akcay4101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2007
14
0
42
KIZLARR HAMİLEYIMM İKİZLERİM OLCAK allah her kese nasıp etsın AAMİİİNN:sm_cool::sm_cool::sm_cool::dance::teytey::1hug:

canım tebrik ederim negüzel ya hem anne oluyorsun hemde ikizlerin oluyor bundan güzeli varmı:)))))

tebrikleeerrrrrr....:1hug:.Ay öyle seviniyorumki böyle güzel haberler alınca sanki kendi çocuğum olucakmış gibi....:dance:.İnşallah bende tadarım bu güzel duyguyu...İsteyen herkesi Rabbim hayırlısıyla evlat sahibi yapsın.....Tüp bebek mi canım ?????*Ay bide ikiz .sırnaşık şey.Maşallah maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

tebrikler ne guzel can istedi bi goz allah verdi iki goz yani ole bi seymiydi
aman ya iste her neyse
tebrik ederim rabbim kucagina aldigin gunleri de gostersin insallah

KIZLARR HAMİLEYIMM İKİZLERİM OLCAK allah her kese nasıp etsın AAMİİİNN:sm_cool::sm_cool::sm_cool::dance::teytey::1hug:

canım tebrikler .çok sevindim inşallah kucağına almak da nasip olur .şimdi daha sorumluluk yüklendi omuzlarına bebişlere iyi bak tamammı.:hooray:

hepinize çooookk teşekkür ederim kızlar..... sagolun darısı sizin başınıza işaalllah ....benim aşılama ılkinde tuttu. işte nasıp 5ci senemızdi .....allah herkese nasip etsın hayırlısıyla işallah kucamıza almakda nasip olur öpüyorummm....

canım tebrik ederim çok sevindim.ben de hamileyim daha 2 gün önce öğrendim. benim ikiz değil ama. ikiz olmasından korkmuşumdur hep. allah yardımcın olsun. allah analı babalı büyütsün.

Tebrikler Tatlim...:1hug:
Rabbim Hayirliyla Kucağina Almayi Nasip Etsin...:nazar::nazar:
İNŞALLAH BİR TAŞLA İKİ KUŞ DUR...:asigim:

canım tebrik ederim çok sevindim.ben de hamileyim daha 2 gün önce öğrendim. benim ikiz değil ama. ikiz olmasından korkmuşumdur hep. allah yardımcın olsun. allah analı babalı büyütsün.

NE GÜZEL YAAA MAŞALLAH..:1hug:
TEBRİKLER CANIM...:1hug:
HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAN DİLEĞİYLE...:nazar::nazar:

Allah tamamına erdirsin
VE analı babalı büyütsün

X