hamileyimmmm

Apple

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2007
461
10
uzun zamandır giremiyordum kk ya.güzel bir haberle başlamak varmış.5 haftalık hamileyim.geçen hafta doktora gitim.sadece keseyi gördük çok küçük daha.haftaya kalp atışlarınıda duyarız inşallah.

tebrikler sende ocak annesi olacaksın sanırım benim gibi:)))hayırlı olsun..

saolun.içim öyle daralıyorki kalp atışlarını bir duysam rahatlıycam.

tebrikler canım ...Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinnn...

Tebrik ederim :1hug:
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin işallah :nazar:

hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bize inşllhhhhh

Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah...:nazar:

tebrıkler allah saglıkla kucagınıza almayıda nasıp etsın ınsallahkaydirigubbakcemile5

uzun zamandır giremiyordum kk ya.güzel bir haberle başlamak varmış.5 haftalık hamileyim.geçen hafta doktora gitim.sadece keseyi gördük çok küçük daha.haftaya kalp atışlarınıda duyarız inşallah.

hayırlı olsun canım.bende geçen hafta cuma günü gittim.evde test yapmıştım pozitif çıktı kesinleşsin istedim.bizde sadece keseyi gördük.benimde 5 hafta 3 günlük falan şuan.
ALLAH kucaklarımıza almayıda nasip eder inşallah

aplle merhaba tebrik ederim bende gecen cuma ögrenmiştim senin degerin kac cıktı bide son adetin ne zamandı ben daha keseyi bile görmedim

ben de hamişim :) pazar günü test yaptım 2.çizgi silikti. bu sabah da tekrarladım yine 2. çizgi silikti. iş çıkışı kan tahlili yaptıracağım.

alkisalkisalkistebrikler allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahalkisalkisalkis

aplle merhaba tebrik ederim bende gecen cuma ögrenmiştim senin degerin kac cıktı bide son adetin ne zamandı ben daha keseyi bile görmedim

sağol canım.benim adetim 4 gün eçince evde test yaptım pozitif çıktı ertesi gün doktora gittim ultrasondan baktı kan testine gerek yok hamilesin dedi.keseyi gördük 4 haftalıktı çok ufaktı.cuma yada cumartesi bir daha gidicez bakıcaz

tebrik ederim
sağlıklı bir hamileleik dönemi geçirirsin inşallah

tebrik ederim ne güzel bende hamileyim 7. ayım bitti 3.ay dolana kadar çok dikkat edin

X