hamileyimmmm...

dilem_sed

Kalbinizle yaptığınız her şey size geri dönecektir
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
540
949
merhaba Arkadaşlar; geçen hafta korkularımı yazmıştım allahıma şükür şuan çok mutluyum alkisalkisalkis

geçen hafta gittim doktora ve sonuçlara göre biraz doktor korktu mol gebeliği falan olabilir dedi bende çok korktum hemen ultrasona aldı fakat Allahıma şükür kese göründü 5+2 günlük hamilesin dedi değerler çok güzel ve normal korkma yeni bir gebelik dedi dünyalar benim oldu.

ALLAH HERKESE ANNE BABA OLMAYI NASİP ETTSİN DUALARIM SİZİNLE UMARIM HAMİLELİĞİNİZ ÇOK GÜZEL GEÇER SORUNSUZ BEBİŞİNİZİ KUCAĞINIZA ALIRSINIZ.
SİZDE BANA DUA EDİN ÇÜNKÜ KORKUYORUM aaaa bu arada yarın kalp atışlarını duymaya gidicem size burdan haber veririm

sevgilerimle anneler...

gozun aydın canım hayırla ve saglıkla kucagına alırsın ınsallah..........a.s.a.s.

canım gözünaydın..tebrik ederim...
sağ salim kavuşursun inşallahhh

canım gözün aydın tebrik ederim az önce açtığın diğer konuyuda okudum daha önce düşük yapmışsın şimdi bol bol yat dinlen güzelim.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

gözün aydın bize de dua et oldu mu??

canım dualarım sizinle zaten ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN..

hepinize çok çok teşekkür ederim umarım herşey yolunda gider yarını güzel bişekilde güzel ve hayırlı haberlerle atlatırım

arkadaşlığınıza dostluğunuza bilgilerinize çok teşekkür ederim...

bu siteyi seviyorum yaaaa....

Son düzenleme:
2 senelik evliyim daha önceden hap kullanıyordum.ocakta hapı bıraktım ve mart ayında bi düşük yaptım. buda öle olacak die çok korkuyorum.... olsun artık ya b sabah gidicem işte bana desinki kalbi atıyo herşey yolunda ...........düşünemiyorum

Allah herkese nasip etsin!!!!
seninki kaç aylık

benim hiç çocuğum yok maalesef adetim 3 gün geçti ama umudum olmadığı ve artık test yapmaktan bıktığım için test fealn da yapmıyorum ne yapsam ki..
bir de benim öyle hamilelik belirtim de yok normal adet belirtileri
benim genelde her adet döneminde koltukaltım şişer ağrır bu ay hiç şişmemişti
ama daha demn acımaya başladı heralde yine hasta olacağım
nys sağlık olsun işte ne yapalım zaten umudum da yoktu

merhaba arkadaşlar, bende hamileyiiiiiiim... öyle şaşkınım ki şu anda anlatamam... Yüce Rabbim isteyen herkese nasib etsin inşallah...
dün doktora gittim. adetim 6 gün geçmişti. ultrasonla baktı keseyi gördü başka da bir test yaptırmadı. 10 gün sonra yine gel dedi. çok heyecanlıyım. dış gebelik olabilir dedi ama...

aslında kafama takılan sorular da var, bana yardımcı olursanız çok sevinirim. başka bir test yaptırmadı, bu iyi birşey mi kötü mü anlamadım ki. mol gebelik ne demek mesela, neden 10 gün sonra tekrar çağırdı?

içim çok tuhaf, bekleyip bekleyip bir şaya ulaşmak çok güzel bir duygu, ama onu kaybetme korkusu ya da bir şeylerin ters gidebilmesi korkusu içimi kemiriyor.

Tebrik ederim kızlar
Sağlıkla kucağınıza alırsınız işallah darısı bizim başımıza
Hemşirem eğer kafana birşey takıldıysa başka bir dr git bence

allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin darısı bizlerin başına

hep dua ediyorum kızlar hep... herkes için... sizin güzel dualarınız için de teşekkür ederim.

dua isitiyoruz,dua istiyoruz,dua istiyoruz,dua istiyoruz.....................................:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…