Hamileyimmm :))

canimm tebriklerr allahimm saglikla kucagina almayii nasipp etsinn bebisinii.. darisii benim gibii bekliyenlerinn basinaaa.. belirtilerini yazarmisinn canimm vucudundaa yemeklerideb v.sa.s.

canimm tebriklerr allahimm saglikla kucagina almayii nasipp etsinn bebisinii.. darisii benim gibii bekliyenlerinn basinaaa.. belirtilerini yazarmisinn canimm vucudundaa yemeklerideb v.sa.s.

teşekkür ederim canımm inş en kısa zamanda sende bu duyguyu yaşarsın..son 1 haftadır belirtileri yaşıyorum ben.akıntım fazlalaştı rengi değişti kanla karışık gibi sanki.bel ağrısı bacak ağrısı oluyor.adet olcam sanıyodm hatta ben.kasıklarımda sağ tarafta batma hissioldu bikaç kere.we bayram boyunca uyudum uykusu geliyor insanın sürekli:) henüz mide bulantısı fln yok birdee gögüs uçlarımda aşırı hassasiyet var. darısı tüm bebeiş isteyenlerin başına:)):CüvCüv:

Canım eşindeki sorun neydi benimkinin morfolojisi kötü.Bişeyler kullanmışmıydı eşin.

Umudum arttı şimdiÇoksevindim senin adına

tebrıkler!..
Rabbım sagsalım kucagına almayı nasıp etsın

tebrikler canım demekki rabbim ol deyince oluyor.bizlerde onlardan olalım...amiin.
sağlıklı bir gebelik geçirmeni dilerim.

ne mutlu sana ,senide babayıda tebrik ederim...rabbim sağlıkla kucaklamayıda nesib etsin inşallah....

Tebrik ederim canım tam süpriz olmuş
darısı bizlerin başına isteyen herkesin başına
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:nazar: akşam süpriz olacak he
ben şimdiden heyacanlandım seni düşünemiyorum

tebrikler..... saglikli bir hamilelik dilioyrum sana..ben daha yeni dogum yaptim.... bebekten daha degerli sey varmi ya ... allah tamamina erdirsin....

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhh....Darısı benim gibi bekliyenlerinn basina...

tebrik ederim canım.sağlıklı bir hamılelık geciririsin inş.ve sağlıkla kucağına alırsın bebişini.dikkat et kendine güse anne oldu mu?Allahım herseyın zamanı kararlıyor.darısı başımıza inşşşş (AMIN)

X