Hamileyimm çok şükürr

atalay_

Prense gerek yok. Ben kralın kızıyım!
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2014
727
293
Kızlarrr adetim 15 gün geçti biliyorsunuz çıkmıyordu bu akşam test yaptırdım 135.7 çıktıııı çok şükür :)

Son düzenleme:
Hayirli olsun cnm cok sevindim saglikla kucagina alirsin insl biz olmayanlara aklina geldikce dua et cnm

hayırlı olsun canım darısı başımıza demek ki senin geç döllenme olmuş. ümidi kesmemek gerekiyor demek. umarım herşey senin için çok güzel olur... :)

Hayirli olsun cnm cok sevindim saglikla kucagina alirsin insl biz olmayanlara aklina geldikce dua et cnm

hayırlı olsun canım darısı başımıza demek ki senin geç döllenme olmuş. ümidi kesmemek gerekiyor demek. umarım herşey senin için çok güzel olur... :)

Gozunuz aydın sağlıkla dogsun bebisin
çok sağolun kızlar Allah razı olsun hepiniz dualarımdasınız evet sanırım geç döllenme olmuş zaen doktora gittiğimde doktor yumurtlaman gecikmiş demişti bebişin döllendiği günü tahmin edebiliyorum :) :)

Canım 15 gün içinde hangi testleri yaptın idrar ve kan mi ikiside mi negatif çıkmıştı yaptiysan tabi . Bebeğin hayırlı olsun Hayırlısı yla alırsın kucağına inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…