Hamileyimm ama korkuyorum

maviistanbul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2022
157
69
29
Daha öncesinde bebeğimin kalbi durdu kürtaj olmak zorunda kaldım 4 ay korundum ve bugün test yaptım kan testi verdim hamileyim. Çok mutluyum ama daha önce böyle bir şey yaşadığım için tedirginim. Durumu benim gibi olup 2. bebeğini sağlıkla doğuranlar bu tedirginliği üstünüzden nasıl attınız

Merhaba yaşadığınız şey çok zor Allah kimseye göstermesin geçmiş olsun ama Şuan rabbim yine nasip etmiş bence eskileri düşünüp kendinizi bu süreçte yıpratmayın en önemlisi de çevrenize hemen söylemeyin en azından düşük tehlikesi geçene kadar 3-4 aylık olana kadar bu genel olarak bir durum sizin durumunuz için özellikle demiyorum sakın yanlış anlamayın bence tadını çıkartın rahat olmanız önemli bebeğiniz hisseder :)

Allah razı olsun inşaALLAH kendimi tedirgin etmemeye çalışcam yazdığınız rahatlattı beni çok sağolun

Allah razı olsun inşaALLAH kendimi tedirgin etmemeye çalışcam yazdığınız rahatlattı beni çok sağolun
Rica ederim gebeliğin güzel geçmesi dileğiyle banada dua edermisin bende uzun zamandır istiyorum beklyorum hamilelerin duası kabul olurmuş öyle derler .. Gerçekten rahat ol tadını çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…