Hamileyim

rabis80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2008
8
1
hihoyyytmerhaba arkadaşlar.kk ne birkaç defa msj yazmıştım belki beni görmüşsünüzdür.EVET HAMİLEYİM SONUNDA.Allah'ıma bin şükürler olsun.test yaptım pozitif çıktı bugün.pazartesi doktora gideceğim.Bakalım durum ne.:teytey:

Canım çok sevindim darısı başımızaa...

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.

hayırlı olsun cnm tebrik ederim sağlıkla kucagınada alırsın inşallah. biz isteyenler içinde dualarını eksik etme cnm :içelim:

Tebriklerr.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.a.s.

tebrikler allahım hayırlısından kucagına almayı nasip etsin inş.......darısı basımıza

hayırlı olsun kardeşim Allah sağlıklı hayırlı bir evlat versin sana güle güle büyüt bebişini

tebrik ediyorum sizi...
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ve
isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın inşallah...
sevgiler...

gözün aydın canım sağlıkla kucağınada alırsın inşallah tebrik ediyorum seni

umarım hiçbir sorun yaşamadan sağlıklı bir bebek dünyaya getirirsiniz
darısı tez zamanda tüm isteyenlerin başına

Hayırlı olsun cok sevındım.Allah saglıkla kucagına aldıgın gunude gostersın.Tum bu haberı almayı bekleyenlerı de senın gıbı sevındırsın...

Canım Allah bebişini sağ sağlim kucağına almanı nasip eder inşaallah. En içten dileklerimle tebrik ederim.

tebrık ederım canım hayırlı olsun allah sağlık sıhhatle kucagına almayı nasip eder ınş.
bende cıft cızgı bakam salı dr gitcez kan tahlılı içinnn

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

arkadaşlar bende hamileyim 8 haftalık ve mutluyum. rabbim inşallah dileyen herkese hayırlı evlatlar versin. herkes tadar inşallah bu duyguyu

tebrikler canım.seni çok iyi anlıyorum allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…