hamileyim :)

E

EU1

Ziyaretçi
hamileyimmmmmmm:nazar::sm_cool: inananmıyorum hala eşim 3_4 ay önce ikinci bi bebgimiz olmasını istedgini söyledi:asigim: e tabi bende dünden razı hemen ikna oldum-tatlicadiarzu- bugün doktora gittik bebegim canım o kadar küçük ki zor gördük ultrasonda:emir_bebek: oglum gelip kardeşimi öpücem diyo karnımı öpüyo çok mutluyuz ne yazacagımıda şaşırdım ellerim titriyo sanki ilk defa hamile gibiyim dinlenicem bi müddet ayrı kalıcam hepinizden senağlama tabi buna sevinecek bi çok kişi var :p rabbim isteyen özlemini çeken herkese yaşatsın bu mutlulugu saglıklı sıhhatli olsun bide kız olursa daahada bi sevinicem kızım olmasını çok istiyorum hayırlısı artık bi daha ne zaman gelirim bilmiyorum herşey gönlünüzce olsun hoşçakalın

cnm tbrkler hayırlı bir hamilelik geçirirsin inş.allah nazarlardan saklasın a.s. :nazar:

Tebrikler canım Rabbım saglıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhha.s.

laaaa hayırlı osssunn.
Allah analı babalı büyütsün çok sevindim. neden msnden sölemedin bana beee Şeniz

tebrık ederım allah saglıkla kucagınıza almayıda nasip etsın ınsallah kaydirigubbakcemile2

Aaa cok mutlu oldum ve cok sewindim canım yha :-) inşallah ailesine.. vatanına hayırlı bir evlat oLur ..

candy canım tebrikler..rabbim tamamına erdirsin..inşallah rabbim dileğini kabul eder ...amiiinnn

Bu gece aldığım 4. hamile haberi, tebrik ederim...

Allahım herkese nasip etsin...

Rabbım saglıcakla kucağına almayı nasip etsin .Darısı başımıza.

Tebrik ederim canım yerimseniben
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:

....ne mutlu sana tatlım....
babayıda senide tebrik ederim.....
RABBİM sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....
darısı tüm isteyenlerin başına ...
RABBİM tüm isteyenlere bu duyuyu yaşatsın...

Son düzenleme:
Tebrikler canım. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq:

1444.jpg

gözün aydın canım allah gönlüne göre versin..allah analı babalı büyütsün.......

gözün aydın herşey gönlünce dilediğince olsun oğluşun varmış bide cenabı allah sana bide kız bi bebiş nasip eder inşallahh tebrikler....

tebrikler canım...inş sağlıcakla kucağına aldığın günleride görürsün...:))

X