hamileyim.

Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım. Allah tamamına erdirsin inşallah...

ne mutlu sana....
babayıda senide tebrik ederim... rabbim sağlık sıhatle kucağınıza almayı nasib etsin inşallah....
hayırlı uğurlu olsun...

ay kizlar ben de dün hamile oldugumu eczaneden aldigim test sayesinde ögrendim! Kocamla beraber $oktayiz... Hatta kocam o kadar $okta ki gece yatamamis.Ama ben hiç birsey hissetmiyorum.Sadece karnim kasiyor aradabir!!!ilginçççç

gözün aydın olsun allah tamamına erdirsin bekliyomuydun yoksa sürpriz mi oldu

ne bekliyodum ne beklemiyodum ben kist nedeni ile 1,5 doğum kontol hapı kullandım. cevrem hep hemen olmaz hap bir müddet koruyor diyorlardı ama 26 aylık evliydik artık olsun diyoduk ki daha ilk ayımda hamile kaldım allah herkese üzülmeden hamile olmak nasip etsin.

ay kizlar ben de dün hamile oldugumu eczaneden aldigim test sayesinde ögrendim! Kocamla beraber $oktayiz... Hatta kocam o kadar $okta ki gece yatamamis.Ama ben hiç birsey hissetmiyorum.Sadece karnim kasiyor aradabir!!!ilginçççç

canım bende ilk zamanlar bende fazla bişi hissetmiyodum ama şimdi şimdi başladı mide bulantılarım vs. ve içimde bişi olduğğuna yeni yeni alışıyorum eşimde aynı ilk zamanlşar şaşkınlık atılması kolay olmuyor.

belırtıler nezman baslyor arkadaslar merak edyrum benım daha 5hafta oldu erkenmı mıyde bulantısı falan yok sımdılık daha erkenmı bılmyruum

belırtıler nezman baslyor arkadaslar merak edyrum benım daha 5hafta oldu erkenmı mıyde bulantısı falan yok sımdılık daha erkenmı bılmyruum

canım ben adetim üstüne 3 günde kasık ağrılarımdan şüphelendim faklı bi ağrıyıdı. adet ağrısına bezer yalnız ara kramp gibi farklı bi ağıydı ve halende ara ara var. gögüslerimde çok hafif bir hassasiyet var dı fazla değil. ve çok sık idrara çıkıyordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…