Hamileyim:):):):)

merveseyy

canım oğlum benimmmmm....
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
521
3
39
Harika Yaa.dün öğrendik Ve Süper Bir Duyguymuş.ama Korkuyorum.ilki Düşükle Sonlandi.hep Yatmam Lazim Miş.dimiii.kaç Haftalikken Kalp Atişi Duyuluyordu?

hayırlı olsun merveseyy ilki düşük oldu demisin o zaman daha çok dikkat etmen lazım kendine
benim 4,5 aylık oluncaya kadar devam etti düşük ihtimali doktor istirahat vermişti
kesinlikle yüksekten bişey almaya kalkma buna çok dikkat etmen lazım tadı çıkar şımart kendini...:emir_bebek:

tebrikler allahim bu defa sag selim kucagina almayi nasip eder insallah
kendine dikkat et dinlen ve agir falan da kaldirma

Kalp atışı yedinci haftada duyuluyormuş.Bende geçtiğimiz cuma doktora gittim ve ultrasonda keseyi gördüm.Doktor 15 gün sonra kalp atışı için çağırdı.11 gün kaldı sabırsızla bekliyorum:)Allah hepimize sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bir bebek nasip etsin...

Kalp atışı yedinci haftada duyuluyormuş.Bende geçtiğimiz cuma doktora gittim ve ultrasonda keseyi gördüm.Doktor 15 gün sonra kalp atışı için çağırdı.11 gün kaldı sabırsızla bekliyorum:)Allah hepimize sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bir bebek nasip etsin...

teşekkür ederim yazdığın için.seninle aynı haftalardayız sanırım.nasıl gördüler keseyi?

Canim Allah tamamina erdirsin insallah.Bende 9 haftalik hamisim.kendine cok iyi bak hicbisey olmaz Allahin izniyle.Allah hepimize saglikli ve hayirli evlat nasip etsin

X