Hamileyim

ferideclb

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2023
4
1
38
Merhaba arkadaslar 2022 nin son günü hamile oldugumu ogrendim 🤗 fakat duygusal anlamada hiçbirsey hissetmiyorum aglamak dısında bu normalmidir sizce …..🤷‍♀️

Bende çok istiyorum bu 5. Denememiz bekliyorum bakalım 9 unda regli gözüküyor inşallah olmam hamileyimdir. Bana da dua edin nolur 😢

Merhaba arkadaslar 2022 nin son günü hamile oldugumu ogrendim 🤗 fakat duygusal anlamada hiçbirsey hissetmiyorum aglamak dısında bu normalmidir sizce …..🤷‍♀️
Merhaba bende bugün öğrendim henüz doktorlara gitmedim ama bende sizin gibiyim hiç bişey hissedemedim sadece ağladım

İnş 🙏en kısa sürede dileginiz olur ama cok kasmayı odak noktası halıne getirmeyin derim biz akısa bıraktıgımızda oldu kafadan cıkınca galiba daha rahat oluyor 🌸🌸

Merhaba bende bugün öğrendim henüz doktorlara gitmedim ama bende sizin gibiyim hiç bişey hissedemedim sadece ağladım
Aynen benimde ilk günüm aglamakla gecmişti içim cıkmıstı resmen bakalım cuma kontrole gidicem belki kalp atısını falan duyarsam bişiler hissederim die umut ediyorum ama benim eşim cok heycanlı sankı o hamile 😂😂

İnş 🙏en kısa sürede dileginiz olur ama cok kasmayı odak noktası halıne getirmeyin derim biz akısa bıraktıgımızda oldu kafadan cıkınca galiba daha rahat oluyor 🌸🌸in

İnş 🙏en kısa sürede dileginiz olur ama cok kasmayı odak noktası halıne getirmeyin derim biz akısa bıraktıgımızda oldu kafadan cıkınca galiba daha rahat oluyor 🌸🌸
İnşallah ❤️ ama elde olmuyor o işte ister istemez takılıyorum 😢

X