Hamileyim..yuppiiii..!!!

aydanvebora

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
27
0
kızlar bende hamileyim duydularımı sizlerle paylaşmak istedim.çünkü beni eniyi anlayan sizlerin olcağını düşündüm.anlıyorsunuz dimi nasıl bi güzel duygu olduğunu.daha cok yeni 1 bucuk aylık ama mutluluğu yetti acıkcası.allah herkese böyle güzel bi mutluluk hamile olan bayanlarada hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı diliyorum.tabiki bebeklerimizede güzel bi hayat diliyorum..gelelim gebeliğimin nasıl geçtiğine..durmadan acıkıyorum ve yeşil eriğe aş eriyorum.ama ne yazık ki bulamadık.bende onun yerine limon yiyorum.zaman zaman duygusal dalgalanmalarda yaşıyorum ama bu konuda eşim bana çok destek ve yardımcı oluyo.ve çok sıklıkla uyuyorum.bunun sebebi hormonların değişmesiyle alakalıymış.herşeye reğmen ben bebeğimi çok seviyorum.onu kucağıma alacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum.şimdilik bukadar ben bebeklerimize sağlıklı bir hayat dileyip bitirmek istiyorum.hoşçakalın...

canım tebrikler..Allah tamamına erdirsin inşş..darısı bizim gibi bebek isteyenlere.. inş..bizde burdan hamile haberimizi duyururuz..

saolasın canım allah sizede nasip eder inşallah.sonuç pozitif olduğunda ilk bizim haberimiz olsun tamammı?inanki çok güzel bi duygu..kendine iyi bak.öptümmmmm.

Allah uzun ömür versin inşallah sağlıklıca kavuş bebeğine darısı tüm bebek istenlerin başına olsun ...

Tebrik ederim canım... Allah kucaklarımıza almayı nasip etsin ... Gördün mü bak bende yeşil erik aşerdim şimdi napçaz.....

:sm_cool:gamze bende napcanızı bilmiyorum.netten araştırdım istanbul etilerde tanesi 2buçuk liraymış.nasılda canım istiyo varya beni iyi sen anlarsın.kızımızmı olcak ne?

tebrik ederim canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı başıma ve isteyen herkese inşallah

tebrikler canım..rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinnn..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…