Hamileyim yardımcı olunnn

shahsh__

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2022
4
-1
20
19 yaşıma giricem 1 ay sonra dün hamile olduğumu öğrendim test yaparak sanırım 5 haftalık hesaplarıma göre korunmama rağmen kaldım özel bir hastaneye gidicem kürtaj yaparlar mı bir de aileme haber verirler mi yardım edin lütfen :KK43:

19 yaşıma giricem 1 ay sonra dün hamile olduğumu öğrendim test yaparak sanırım 5 haftalık hesaplarıma göre korunmama rağmen kaldım özel bir hastaneye gidicem kürtaj yaparlar mı bir de aileme haber verirler mi yardım edin lütfen :KK43:
Korunmamışsın doğru düzgün demekki. Ailenize niye haber versinler reşitseniz gerçekten? Gidin bir doktora daha fazla zaman kaybetmeden bari

Korunmamışsın doğru düzgün demekki. Ailenize niye haber versinler reşitseniz gerçekten? Gidin bir doktora daha fazla
İnternette 18 yaşını doldurmuş olması gerekiyor yazıyor 1 ay sonra 19 yaşına giricem gene de doldurmuş oluyorum demi ailem olmadan gidebilirim

Yapmadan önce düşünseydin biz neyine yardımcı olalım

X