hamileyim ve hipotroid hastasıyım

xuxççamlar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
3
0
43
arkadaşlar bilginize ihtiyacım var 4 haftalık hamileyim ve 1 hafta önce hipotroidli oldugumu öğrendim ilaç kullanmalımıyım bilgisi olan varmı şimdiden teşekkürler:uhm:

hipotiroid hastasıyım bende...12 haftalık hamileyim....kesinlikle ama kesinlikle ilaç kullanmalısın....mutlaka bir endokrinoloji uzmanına görün...tiroid hastası olduğunu öğrendiğine göre t3-t4-tsh testlerini yaptırmışsın demekki....doktora hamile olduğunu da söyledi...ilaç dozunu ona göre ayarlar...eğer ihmal edersen, bebek de zeka ve gelişme geriliğine sebep olur....

tebrik ederim canım kesinlikle doktora görünmeli ve onun yönlendirdiği şekilde hareket etmelisin Allah tamamına erdirsin

canım bende hipotroıd hastasıyım.ve ilacımı kullanıyorum.zaten mutlaka gebeliğinde kulalanmalısın.en azından bilmiyorum ama benim doktorum mutlaka kullanmam gerektiğini söyledi.....

arkadaşlar bilginize ihtiyacım var 4 haftalık hamileyim ve 1 hafta önce hipotroidli oldugumu öğrendim ilaç kullanmalımıyım bilgisi olan varmı şimdiden teşekkürler:uhm:

Canim hipotroidin varsa kesinlikle kullanmalisin cunku dusuge neden oluyor eger ilac alinmazsa, aman dikkat et.

Bendede var ve ben tefor kullaniyorum yarim hergun ve cok sukur dustu. Senin TSH nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…