Hamileyim ve acik kahverengi akintim var???

aslm93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2021
336
230
31
Merhaba kizlar ben nerdeyse 6 haftalik hamileyim.
Bugun Cok koyu sari, acik kahverengi bi akintim geldi. Sizce bi dusuk belirtisi mi.

Nedense Bugun hic bulantim olmadi, goguslerimdeki aci da azaldi.

Daha once de dusuk yasadim O yuzden korkuyorum. Sizce olabilir mi boyle bisey?

Bu arada Su anda sehir disinda oldugum iciN kendi dontoruma filan da gidemiyorum. Yakinimda hastane filan da yok.

Bugun Cok koyu sari, acik kahverengi bi akintim geldi. Sizce bi dusuk belirtisi mi.

Bu arada Su anda sehir disinda oldugum iciN kendi dontoruma filan da gidemiyorum. Yakinimda hastane filan da yok.
Kanama sayılmıyor deniliyor o renk lekeler için ne kadar geldiği ne kadar sürdüğü de önemli tabi yerleşmeden dolayı oluyor genelde ama en yakın zamanda tabi doktora gitmekte fayda var düşük yapsanız anlarsınız ama o ağrı ve kan daha yoğun olur

Merhaba canım öncelikle geçmiş olsun bence bekleme en kısa sürede acil alandan giriş yapıp bir ebe veya kadın doğum doktoru tarafından muayene olmanı tavsiye ederim

Canım benzer sorunu yaşıyorum, sizinkine doktor ne dedi acaba

Normal canım beniimde çok olurduu enfeksiyonda olabilir sarı akıntı da ama bazılarınd ahamilelikte yaşanırrr
Bulantı ve gögüs konusundada çok erken ben bukadar erken başlamadım mesela kalp atışını duyduktan sonra yavaş yavaş başladım oda nadirr

Canım benzer sorunu yaşıyorum, sizinkine doktor ne dedi acaba
O hamileligim malesef dusukle sonuclandi. Simdi Uzerine Adet olmadan tekrar hamile kaldim. Bu sefer de oyle bi akinti geldi ama bisey cikmadi suanda hersey yolunda sukur.

Eger endiseleniyorsan direk acile git bi baktir derim.

O hamileligim malesef dusukle sonuclandi. Simdi Uzerine Adet olmadan tekrar hamile kaldim. Bu sefer de oyle bi akinti geldi ama bisey cikmadi suanda hersey yolunda sukur.

Eger endiseleniyorsan direk acile git bi baktir derim.
Canım bende pazartesi kürtaj olacağım ama vücudum böyle tepki verince düşük mü yapıyorum diye düşündüm (bebeğimin kalp atışı durmuş anca pazartesi ye kürtaj günü verebildiler)

Canım bende pazartesi kürtaj olacağım ama vücudum böyle tepki verince düşük mü yapıyorum diye düşündüm (bebeğimin kalp atışı durmuş anca pazartesi ye kürtaj günü verebildiler)
Anladim canim Cok Cok gecmis olsun. Insallah en yakin zamanda saglikli bebegini kucagina alirsin.

Evet Belki de vucut kendi atmaya basladi. Aslinda bi yana kendi atmasi daha iyi oluyor. Cunku Adet olmadan tekrar hamile kalabiliryorsun. Bende uc defa kendi atti. Kurtaj olunca sanirim biraz beklemek zorundasin yeni hamilelik icin.

Hakkinda ne hayirlisiysa o olur insallah.

Anladim canim Cok Cok gecmis olsun. Insallah en yakin zamanda saglikli bebegini kucagina alirsin.

Evet Belki de vucut kendi atmaya basladi. Aslinda bi yana kendi atmasi daha iyi oluyor. Cunku Adet olmadan tekrar hamile kalabiliryorsun. Bende uc defa kendi atti. Kurtaj olunca sanirim biraz beklemek zorundasin yeni hamilelik icin.

Hakkinda ne hayirlisiysa o olur insallah.
10.haftaya girdim normalde bugün
Dün akşam yoğun sarı akıntı
Bugün de hafif tuvalete çıkınca kanama gördüm gibi oldu ama yatınca şuan için gelmiyor

Sizin düşükler nasıl oldu benim haftalara yakın ise 2 gün dayanır mı acaba

10.haftaya girdim normalde bugün
Dün akşam yoğun sarı akıntı
Bugün de hafif tuvalete çıkınca kanama gördüm gibi oldu ama yatınca şuan için gelmiyor

Sizin düşükler nasıl oldu benim haftalara yakın ise 2 gün dayanır mı acaba
Benim dusukler hep 5-6 hafta arasinda oldu malesef.
Siz Nasil anladiniz kalbi durdugunu? Bide Baska doktora da gorundunuz mu ?

X