hamileyim oglum karnimi tekmeledi

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
arkadaslar bu sabah oglum asiri huzursuz uyandi ben daha ne oldugunu anlamaya calisirken o benim karnim tekmeledi :mymeka: senağlama
agrim yada kanamam olmadi ama yinede korkuyorum acaba bisey olma ihtimali varmi????
cok asiri bi tekme atmadi aslinda .... persembe günü doktorumda randevum var

ayni durumu yasayan varmi aranizda??
arkadaslar nolur dua ein bisey olmasinnnnn

• Konu Sahibi EU2
hayırlı olsun canım.Allah analı babalı büyütsün. bence korkma sana belkide varlığını bildirmek istemiştir. gönlünü ferah tut.

• Konu Sahibi EU2
canım iyide tekme atmasının kanama ile vs. ne ilişkisi var anlamadım..benim bebeğimde tekmeliyor hemde bazen çok sert ..ama bunu hissetmek ve izlemek bana mutluluk veriyor korku değil..neden korktuğunu anlamadım ..

• Konu Sahibi EU2
arkadaşlar diğer çocuğu tekmelemiş..............................

• Konu Sahibi EU2
ay canımm öyle söylese ya bende içerdeki tekmelemiş sandım hay allahım yaa..
canım üzülme bişey yoktur umarım ..sen hareketlerini takip et uzun süre hareket etmezse doktora görün bence ..ama bişey yokur sanırım içerde her türlü darbeye dayanıklı oluyolar sıvıları koruyor onları..sen içini ferah tur..

• Konu Sahibi EU2
insallah kizlar doktorumu aradim ordakiler doktora anlaticaklar durumu birazdan aricaklar beni .. bekliyorum
tesekkürler kizlar

• Konu Sahibi EU2
ben gecen hafta düstüm 2 gün öncede kizim karinma vurdu allaha sükür bisey yok hastanaye gitmistim düsünce hersey yolunda dedi doktor.
gönlünü ferah tut o minik yavru biliyorsun su dolu kesenin icinde biseycik olmaz
ha birde kizima hamileyken uyurken esim istemeden dizinle karnima cok sert vurmustu allah o minik yavrulari koruyor.

• Konu Sahibi EU2

saol cnm :1hug: az önce doktorum aradi korkulcak bisey olmadigini bebegin cok iyi korundugunu fakat kanama agri gibi durum olursada direk hastaneye gitmemi söylediler... icim rahatladi gercekten ....ohhhh fahat bi hefes aldim
persembede normal kontrolüm var zaten yerimseniben

• Konu Sahibi EU2

saol cnm bebegim daha 13. haftasinda daha coook kücük hareketlerini hissetmiyorum bile daha..daha cok kücük diyede korkmustum aslinda. doktorum herseyin yolunda oldugunu söyledi persembe günüde kontrolümüz var hihoyyyt

cimcimee senin kizin olacak yaa ondan gec hareketlenecek annesii
ilahi kiz sende bende ikinci oglun geliyo sandimmm:)))))))

ben bi defasinda sirt üstü düşmüştüm, bide yere kapaklanmiştim yüz üstü doktorumu ne zaman arayip düştüğümü söylesem yada bi darbe aldiğimi söylesem beni hemen çağirir,sirada hastasi falan bile olsa beni hemen araya sikiştiriyo,muayne fişi bile aldirtmiyo bazi doktorlarda telefonda işini hallediyo bu nasil şey kizlaryaaaa acaba benim doktor fazlami bipirikli yoksa benden mi korkuyoo.

cimcimee senin kizin olacak yaa ondan gec hareketlenecek annesii
ilahi kiz sende bende ikinci oglun geliyo sandimmm:)))))))

:1hug: yok cnm cinsiyet belli degil daha iki bucuk yasindaki oglum istemeyerek tekmeledi insallah cnm kiz olur cok istiyorum seninki bellimi cinsiyeti??

yok cnm benim doktorumda cok iyi aslinda...bi defasinda cok agrilarim var demistim hemen cagirdi ,simdi kanamam yada agrim yok dedigim icin sanirim bi sorun yoktur dedi fisfisfis

:1hug: yok cnm cinsiyet belli degil daha iki bucuk yasindaki oglum istemeyerek tekmeledi insallah cnm kiz olur cok istiyorum seninki bellimi cinsiyeti??

yarin insallah gosterrse teyzesii
insallah kizin olur
allah gonlunun muradini versin canimm:1hug:hihoyyythihoyyyt

yarin insallah gosterrse teyzesii
insallah kizin olur
allah gonlunun muradini versin canimm:1hug:hihoyyythihoyyyt

insallah bitanem cok merakliyim gercekten....
dün aylar sonra ilk defa korku bi rüya degilde güzel bi rüya gördüm şutarafagitti
rüyamda yanimdaki insanlar yüzlerce balik yakaladilar .baliklar miknatis gibi oltaya yapisiyorlardi .....
birde rüyamda canm tatli cekti birazda yedim sanirim bir tane dondurma birde irmik helvasi vardi sanirim .....inanirmisin cnm hayla irmik helvasi cekiyor cokacimcoook :icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…