HAMİLEYİM :nazar:

sanemay

meleklern en güzeli ayşim
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
65
0
39
Evet kızlar inanamadım,yok canım değilimdir dedim ama bende artık bir anne adayıymışım meğerse :1rolleyes: pazar günü öylesine gittiğin dr.muayeenesinden adet geçikmemle ilgili kötü şeyler beklerken bebişimi öğrendim walla ne ayapacağımı şaşaırdım hiç ama hiç beklemiyorduk böle bir şeyi bir kaza kurşunu insanın hayatını değiştiriyormuş gerçekten de ama bu çoook çok güzel bişeymiş gerçi hala inanamasak da :)ALLAHım herkeze nasip etsin inşallah

ne güzel işte canım benim.Allah mutluluğunu daim etsin inş.Allah bize bebeklerimizi bağışlasın..

Tebrik ederim...Allah sağlıklı bir şekilde kucağınada almak nasip etsin canım...:)

tebrikler. allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin. allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat versin..

tşk ederim arkadaşlarım amin hepimizin bebişlerini YÜCE RABBİM sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin :)

ohhh ne guzel haber bu allahim sen buyuksun olmayan isteyen herkese de annelik duygusunu tattir rabbim insallah
tebrik ediyorum canim allah tamamini erdirip kucagina aldigin gunleri de gostersin insallah sana yaradan allah

amin kızlar amin hiç beklemiyordum sene sonunda düşünüyordum ama iyi ki olmuş hayırlısı buymuş demekki

evet cnnm yaaa şimdiden bu güzellikleri tatmaya başladım bile erkenden doya doya yaşamak istiyorum da ALLAHım nasip ederse

Evet kızlar inanamadım,yok canım değilimdir dedim ama bende artık bir anne adayıymışım meğerse :1rolleyes: pazar günü öylesine gittiğin dr.muayeenesinden adet geçikmemle ilgili kötü şeyler beklerken bebişimi öğrendim walla ne ayapacağımı şaşaırdım hiç ama hiç beklemiyorduk böle bir şeyi bir kaza kurşunu insanın hayatını değiştiriyormuş gerçekten de ama bu çoook çok güzel bişeymiş gerçi hala inanamasak da :)ALLAHım herkeze nasip etsin inşallah

tebrikler canım a.s. Allah kucağina almayı nasip etsin,darısı tüm isteyenlere :teytey:

canım tebrik ederim allah tamamına erdirsin ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin gözün aydın

tebrikler canım allah tamamına erdirsin,analı babalı büyütsün inşallah........

tebrik ederim darısı başımıza arkadaşım dua et biz sabırsızlıkla bekleyenler için olurmu

TEBRİKLER.Allah sağlıklı ,hayırlı bir evlat versin .Eşimle birlikte mutlu,mesut büyütmeyi nasip etsin inşallah

X