Hamileyim makatımdan kangeliyo:((

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
mrb kızlar uzun zamandır kabızlığım vardı gebeğim ondan dolayıda oluyodu ama bikaçgündür büyük tuvaletimi yaptıktan sonra kan geliyo cumaya randevu aldım ama korkuyorum sizce ne olabilir dışkı çıkarken acı oluyo ve sorasında kanama oluyo benim gibi durumda olan varmı

canım sana hemen soyleyeyim kan gelmesının sebebi kabız olduğun için büyük abdesitini yaparken derinde zorlama oluyor ve deri kanıyor bu yüzden kaynaklanıyor.zaten çok şiddetli bir kanama olmuyordur.

bende de aynı sorun vardı.kan geliyordu ve sanki bir şey batıyormuş gibi hissediyordum.bnde muayene olamadım.çok korktum.sonra sıcak su torbası aldım ve her gün bir kaç defa yarım saat üzerine oturdum.birde bol bol yoğurt ve havuç yedim.kabız olmamaya dikkat ettim.bunun için bol bol su iç,kepekli ekmek ve bulgur ye.bir de bakliyat ye...ben en fazla 2 hafta sonra iyileştim.şimdi de bir şeyim yok..sağlıklı günler

hemoroid olabilir..
yahut kılcal damar çatlaması olabilir.. kabız olmamaya bak..
kepekli ekmek ve bol bol yeşillik yersen kabızlık geçer dolayısıyla kanama da olmaz.
fakat hemoroidsen tedavisi var canım.tedirgin olma..
geçmiş olsun..

canim basur olabilirsin hemoroit yani.bir doktora gorun istersen

kabızlıktan dolayıda olabilir cnm. benimde bir keresinde olmuştu lips stick vardı ondan bir parça kesip sürmüştüm yumuşatınca geçti kremle yumuşatmaya çalış doktorada gitmeyi ihmal etme sakın erken teşhis her zaman önemlidir. geçmiş olsun

bebek büyüdükçe bagırsaklar batında yukarıya dogru itilir kabızlık genelde görülür ama senın kolonun 3tane donus noktası var son kolon dönüşün normalden biraz daha dardır bu doguştandır güne kuru kayısı incir vb yemişlerle başla pırasa pişir haftad bir kabuklu elma ye ve su içmeyi fazlalaştır

Selam canım, geçmiş olsun. Benim eşimde de vardı, ona bir tüp verdi sürekli kullandı ancak iyileştiren gün kurusu kaysı ve kabak tatlısı oldu. Tavsiye ederim bol bol yemeni, ayrıca dedikleri gibi bol su iç. Yataktan kalkınca aç karnına ılık su iç, çok faydasını görürsün..

saolun arkadaşlar birazda olsa rahatladım bakalım yarın doktora gidicem bende uzun zamandır var kanıyo belli sürelerde sora duruyo tekrar başlıyo korkuyorum netlerde araştırıyorum hep bağırsak kanseri çıkıyo:KK43:

doktora gitsen bile hamilelikte devam eden bişeymiş..sana tavsiyem kuru kayısı varya ondan al sabah aç karnına 2-3 tane ye..bu sorun kalmayacak rahatta tuvalete çıkarsın...

X