Hamileyim, kalçamı vurmuşum çok ağrıyoo.

ecem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2008
17
0
46
Arkadaşlar merhaba. 8 haftalık hamileyim. Normalde de sakar bir insan olduğumdan kalçamı vurdum evde nasıl becerdiysem. Kaç gündür ağrıyo, ne merhem ne bişey süremiyorum korkumdan. Zaten sinüzitimde azmıştı kaç gündür. Eşimde aşırı hassas, doktorun rahatlıkla kullanabilirsin dediği ilaçlarda bile tedirgin oluyo. Bu bebeği bayağı bekledik, çok korkuyo bişey olcak diye. Ağrımı azaltıcak bişey biliyomusunuz acaba. Şimdiden teşekkür ederim.

canım geçmiş olsun öncelikle,benimde 2 hafta önce bileğimde kas sıkışması oldu bütün parmaklarım kapandı açamadım. 3 gece ağrısından uyumadım. gittiğim doktor bir merhem yazdı bende zararı olur diye sadece geceleri uyurken sürdüm çok acıyordu çünkü.az sürmeme rağmen iyi geldi.bence doktor onay verdiyse kullan çünkü bazı ilaçların risk katagorileri daha düşük.mümkün oldukçada kalçanı hareket ettirmemeye bak canım:çok üzgünüm:

doktordan sinüzit için ilaç almıştım, henüz kalçamın ağrısı için bişey sormadım. yarın gidicem doktoruma, herşeyden şikayet edipte ilaç kullanmakta istemiyorum. ağrım dayanamayacak gibi değil ama çalışıyorum ve hareket ettiğim zamanlarda ağrıyınca canımı sıkıyo. belki sürebileceğim doğal bişey vardır.

sanada geçmiş olsun bu arada. seninki daha kötüymüş. umarım tamamen geçmiştir.

sanada geçmiş olsun bu arada. seninki daha kötüymüş. umarım tamamen geçmiştir.
çok şükür geçti benim elimdeki sorun. eğer dayanılmayacak kadar ağrımıyorsa sorun yok ozaman. ama sinüzit beterdir ağrısı zor geçer.umarım sağlığına kavuşursun kısa zamanda:Saruboceq:

X