Hamileyim böbreğim ve idrar yollarım çok iltihaplı nolur yardım edin

diloo343434

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2023
32
6
26
Merhabalar 10 haftalık hamileyim sağ boşluğum çok ağrıdıgı hem eğitim araştırma hem özele gittim böbreklerim ve idrar yollarım aşırı derece antibakteriyel ve çok iltihap rastlandı şuan tek verilen vitamin parol serum olarak ama sağ boşluk tarafım nefes aldırmıyor ölücem sanki nolur yardım edin doğal yöntem varmı yapan yaşayan antibiyotik kullanımına başladım ama çaresi yok

Eklentiler

• IMG_20231011_221156.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 112
Canım çok geç oldu çoktan geçmiştir enfeksiyonun ama bir daha tekrarlarsa diye yazayım aklında bulunsun. Kuru dut al aktardan kaynat kaynat suyunu iç. Ben 2 hafta işe gidememiştim hep böyle yaptım. Bide eczaneden nioli yağı al iç çamaşırını her gün yeni giy ütüle sonra bu yağdan iç çamaşırına 2 damla damlat öyle giy. Allah bi daha yaşatmasın. Çok zor

Allah razı olsun hala çok yoğun enfeksiyonum üreme dahi oldu bittim artık denicem bu yağ bir sorun oluşturmaz değil mi 21+2 haftalık gebeyim

Gebeliğimde çok idrar yolu enfeksiyonu yaşadım. Antibiyotiklerin toz formunu da kullandım ama işe yaramamıştı. En sonunda hap formunu kullandım bir hafta kadar. Ve bol su içmeniz şart tabi ki. Başka türlü geçmiyor. Çok geçmiş olsun

Amoklavin 1000 mg verdi sabah akşam umarım kesilir daha yeni başladım

Benim 30’lu haftalarda bağırsak iltihaplanması yaşamıştım öyle çok ağrı vardı ki iki büklüm yürüyordum eğile eğile ,Allah kimseye yaşatmasın çok şiddetliydi ağrısı doğum sancısı hiç bi şeydi o kadar diyeyim ,Sonra 5-6 hafta çektim azaldı tedavi de işe yaramıyordu ne olduğunu anlayamadılar çünkü doğum sırasında anlaşıldı iltihap kütlesi oluşmuş 2 ameliyat olmuş gibi oldum sezeryanla beraber ,crp yüksekti genelde ,iyi ki sezsrysn oldum da karnımı açınca anlayıp temizlediler kütleyi doğumda aldılar şükür yavruma geçmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…