hamileyim bi de kist çıktı başıma

greathopes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
269
15
bebğim henüz 4 haftalık gibi görünyormuş ve 4 cm boyutunda da yumurtalığımda kist var doktor ilerleyen zamnalrda görecez zaraı var mı diye dedi ?benim gibi olan var mı

Gebeligimin ilk kontrolunde bana da sol tarafta bi kist oldugunu devamli kontrol gerektirdigini ancak korkulacak bir sey olmadigini soylediler. Bu bazen sari cisim denen seyle karistiriliyor. Cok emin degilim ama bu cisim yumurta atildiktan sonra olusuyor salgiladigi hormonlar yumurtanin gelismesini sagliyor yani cok yarari oluyor. Daha once kist problemin varmiydi bilimiyorum ama cok korkulacak bi sey yok rahat ol. Daha sonraki kontrollerimde hic bir doktor kist dedikleri seyi goremedi kendi kendine yok oldu.

canım öncelikle geçmiş olsun moralini bozma bendede var .. genelde oluyor zaten eğer normal doğum yaparsan doğumla birlikte kist gidiyor diyorlar. bende 18. haftamdayken öğrenmiştim 5.5 cm boyutunda miyomum varmış. napalım hayırlısı artık Rabbim korur inşallah bebeklerimizi..

Ben tüp bebekle gebe kaldım arkadasım bendede kist var ama sarı cisimmi yoksa catlamayan bı yumurtamı bilmiyorum Dr ciddi bisey değil dedi ins sorunsuz atlatiriz da önce kist sorunum yoktu beni. Sorun erkek kaynakliydi

X