Hamileyim ✨️ belirtilerimi yardimci olmasi icin yaziyorum 🔥

ihlamurunkokusu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2023
1.031
1.174
Ben bir ara burada belirti ariyordum, ve tüm belirtiler neredeyse bende vardı, ama hamile kaldığım bu ay belirtiler çok daha farklıydı. Regl gelecek gibi değilde, sanki böyle gelsem mi gelmesem mi der gibi agri gidip gelip duruyordu. İş yaparken tansiyonum düştü başım döndü, hafif mide bulantısı yaşadım, aşırı sicakliyordum ve belim aşırı olmasa da ağrıyordu. Belirti olarak göğüslere bakmak ise yaramıyor çünkü ben her regl olacağım dönem ki goguslerimle bu hamile kaldığım dönem goguslerim aynıydı. Kirpiklerim baya karıştı birbirine buna inanıyorum, yazanlarda vardı, ama öyle böyle değil yani baya birbirlerinden ayrildilar. Hafif karin agrisi yaşadım, sanki karnimda bir ağırlık var gibi hani regl olcakmissinda olmadığı için kasik bölgende ağırlık var gibi... akintimda artmıştı. Sarı beyaz sulu bir akıntı.
Ben hamilelik istiyordum ama öğrendiğimde aşırı stres yaptım, çünkü denemeye başladığımız ay şubat ayiydi sadece o zaman denedik sonra tutmayınca korunmaya devam ettik biz. Erken diye düşündük. Ama o bize sürpriz yaptı fakat içimde inanılmaz bir endişe var. Artık yaylim yatak yatamayacagiz :) umarım faydalı olur bu bilgiler. Ve inanın gerçekten geleceği zamanı kendisi seçiyor.

Çok sevindim 6 aydır deniyorsunuz galiba. Tam zamanında olmuş… benim 1 yıldır olmadı. Artık umudumu da kestim, tüp bebek olursa olur herhalde… çok mutsuzum. Ağlıyorum, üzülüyorum içime kapandım. Sanki hiç böyle şeyler yaşamayacağım… sizin adınıza da çok ama çok sevindim

Hiç umudunuzu kesmeyin, her şeyin bir vakti saati var. 1 yıl az bir süre, stres yapmayın ve çocuğu düşünerek cinsellik yaşamayın. Akışına bırakın o gelecek emin olun

Öncelikle hayırlı olsun sağlıkla gelsin :)) korunuyorduk derken nasıl korunuyordunuz geri çekilmeyle mi? Yoksa doğum kontrol ilacıyla filan mı? Birde acaba bu süreçte kaç kez birlikte oldunuz

Saydığınız belirtilerin hepsi bende de var ben test yaptım sonuç bu

Eklentiler

• D14635B0-0693-4BB5-B496-E3987048D88C.jpeg
    84,3 KB · Görüntüleme: 394
Öncelikle tebrik ederim benimde suan adetime 7 gün fln var bir kez birliktelik yasadık o esnada korunmasız oldu. 4 yasında bir oğlum var 2.cocuk için aradaydık ama cok gönüllü değildik ve biraz gerginim. Sadece soyle bir durum var 1 kurtajım(ilaçdan dolayı) oldu 1 dogumum oldu. 2 gebelikdede maalesef anlamadım çünkü hamilelik ve gebelik belirtilerini aynı birebir yasayan biriyim. Ve tutunma kanaması hiç yasamadım. Buraya yazmamdaki olay su yine göğüslerim şiş agrı var iştah var VS vs aynı adet gibi tek farklı gelen sey diz kapaklarım o kadar cok agrıyorki agrı kesici içiyorum ve diş etlerim cok hashas ve ara ara sisiypr bunları yasayan varmı ve hep cişimvar gibi hissediyorum

Selam canim ben de Yumurtlamanin 3. Gunundeyim bel ağrım var ara ara kasıklarımda batmalar var.
Yarın kaşıntı için kan veriyim diyorum enfeksiyon mu var acaba hazır gitmişken betaya da baktırsam mi

Selam canim ben de Yumurtlamanin 3. Gunundeyim bel ağrım var ara ara kasıklarımda batmalar var.
Yarın kaşıntı için kan veriyim diyorum enfeksiyon mu var acaba hazır gitmişken betaya da baktırsam mi
Yumurtlamanın üçüncü gününde benim de sol kasığımda saniyeler süren hızlı hızlı anlık ard arda dört beş iğne batması seklinde his oldu .yumurtladığını nereden anladın dersen ard arda iki gün ultrasona gittim . Ama şuan hic birsey hissetmiyorum .dusunmemeye calisiyorum ama nafile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…