Hamileyim Arkadaşlar Nasıl Öğrendiğimi ve Belirtilerimi Paylaşayım :)))))

sessada

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2011
270
2
39
Arkadaşlar adetim şubatta 13 gun gecıkmıştı ama hamılelık testı negatıf cıktı ve testten sonra adet olmuştum..17 şubatta oldum normalde 4 şubatta adet olmam gerekıyodu..!
neyse 17 martta adet olmam gerekırken yıne gecıktı dıye bekledım nasıl olsa olurum dıye..pek ıhtımal vermedım cunku şubattan daha umıtlıydım..
annanneme krem alırken eczaneden eşime test almasını da soyledım ne olur ne olmaz diye. gecıken 9.gunun sabahı yani 25 martta ıdrar testını yaptım veee
negatıftır dıye önemsemeden elıme alırken POZİTİF oldugunu gordum :KK53::KK53: Allahımm ınanmıyorum deyıp eşime gösterdimmm ellerım tıtredı resmen..:KK43:
Adet gecıkmesı belırtıdır ama duzensız oldugu ıcın bana belırtı olarak gelmedı..sadece ogrenmeden bır gun once baya bı ev temızlıgı yaptım ve acayıp bı yorgunluk hıssettım !!
ve cok acıktım yemek yememe ragmen aksam annenemde ekmek arası sureklı atıstırdım :)) ve ıkı gun oncesınde de sureklı turşu yedım..
cerez gıbı turşu yiyordum..:KK52: normalde turşuyu sevdıgım ıcın şüphelenmedım ama bukadar da yemezdım :KK52:
Hep eşime nasıl söylerım acaba dıye planlar yapardım,hiçbirini o anki heyecanla yapamadım hemen yataga koşup eşime baba oluyosun dıye bagırdım :)))
Ama eşimin cok hoşuna gıttı ve sarıldık, :KK31: heyecandan tekrarladık sureklı :KK17:
O 25 mart sabahını hıc unutmuyorum ve testımı de saklıyorum..:KK17:
Rabbim ısteyen herkese nasıp etsın ınşallah (((AMİİİN))) :KK54:

Rabbim hayirli eylesin. Darisi bizleree :)))) saglikla sl kucagina

Rabbim sağ salim kucağına almayı ve hayırlı bi şekilde büyütmeyide nasip etsin canım benm :) bak ümitlenmiym diyorum ama beni ümitlendirdi bu yazdıkların oldu mu şimdi :))) benm durumlarda karışık biraz :)

hepınıze ıyı dıleklerınız ıcın cok tesekkur ederım arkadaslar bıtanesınız saolun :)) :KK43:
askvebiz ; kafan rahat olsun ve dılınden dua eksık olmasın,,ınan bana beklemedıgım bır aydı..ınşallah sende beklemedıgın anda muthıs mutlulugu yasarsın rabbım tez zamanda nasıp etsın ınşallah :21: mujdenı alırız senın de merak etme :KK3: Dualarım senınle.. :KK34:

bi de arkadaşlar göğüs agrılarım vardı sureklı..gecmek bılmemıstı ama ben yınede adet olamadıgım ıcın dıyodum.. :44:
sonra şüphelendım bıraz acaba hamılelık olabılır mı dıye..yınede pek umıtlenmemiştım düşük ıhtımal verdıgım için.. :))
Şimdilerde yok sadece sırt ustu yatamıyorum kramp gırıyo gıbı oluyo,uyudugumda agrısıyla uyanıp sag veya sol tarafıma dönüyorum
Ama bu agrı bıraz erken basladı gıbı..8-9 aylıkken napacam bılmıyorum :18: hayırlısı bakalım :nazar:
Rabbım herkese nasıp etsın çok farklı bır duyguymuş gercekten, doktor gunlerını ıple cekıyorum :KK16::KK16:

bi de arkadaşlar göğüs agrılarım vardı sureklı..gecmek bılmemıstı ama ben yınede adet olamadıgım ıcın dıyodum.. :44:
sonra şüphelendım bıraz acaba hamılelık olabılır mı dıye..yınede pek umıtlenmemiştım düşük ıhtımal verdıgım için.. :))
Şimdilerde yok sadece sırt ustu yatamıyorum kramp gırıyo gıbı oluyo,uyudugumda agrısıyla uyanıp sag veya sol tarafıma dönüyorum
Ama bu agrı bıraz erken basladı gıbı..8-9 aylıkken napacam bılmıyorum :18: hayırlısı bakalım :nazar:
Rabbım herkese nasıp etsın çok farklı bır duyguymuş gercekten, doktor gunlerını ıple cekıyorum :KK16::KK16:

Rabbim Sana bagıslasın
Olsunda TEk Sancısı olsun:) ALLLAhım aratmasın kımseye
saglıklı dogum gerceklestırırsın ınsallah
ben regl oldum hazırana kaldım benım bebiş:KK43:

X