hamileyim ama :(

fistikli_dondurma

canım oğlum...
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2010
1.090
17
ya benim ilk hamileliğimde aşırı bulantı kusma vardı bu gebeliğimde çok az bulantı var acaba bebeğim gelişmiyomu bu arada SAT24/6/2010 beta hcg cuma günü 1710 duzemuszemus

bulantınızın olup olmaması bebeğinizin gelişip gelişmemesiyle ilgili bir durum değil ki
her hamilelik birbirinden farklı olur, kıyaslamanız anlamsız bir durum yani.

ya bilmiyorum da illkinin kalbi durunca hemen bulantılarım ve gğüs ağrım kesilmişti bunda bulantım olmayınca tedirgin oldum üstelik komik olan sağlıkçıyım ve bu işlerin içindeyim buna rağmen böle düşünmekten kendimi alamıyorum ve daha doktora gitmedim diğeri gibi ilk günden doktora gidip her defasında hayal kırıklığı aşamak istemiyorum

gelişimiyle ilgilimi bulantı bilmiyorum ama
ben doktoruma sorduğumda bulantımı,çokk iyi dedi
bebeğin anneye daha sağlam tutunduğujnu gösterir dedi.
ama söylenildiği gibi her gebelik farklı baş gösterebilir.
hayırlı olsun.

çok teşekkürler sağol cnm ama yinede mtlu olamıorum o kadar bekledim en sonunda oldu ama dediğim gibi içimden bişey mutlu olmamı engelliyor:KK43:

öyle düşünme canım benim tabi daha önce yaşadığın kötü olaylar aklına geliyo olabilir ama bak yeniden hamilesin bebğin inş sağlıcakla doğucak..güzel şeyler düşünki güzel şeyler olsun...bende hamileyim ve bulantılarım sabahları oluyo tabi bazen kusuyorum ama bazı sabahlarda kolay atlatıyorum yani günüme görede değişiyo...içini ferah tut

evet banada öle demişti bundan korkuorum ya

Bak canım arkadaşların da dediği gibi her gebelik farklıdır.Bazısında bulantı olur bazısında olmaz.Ama sen böyle yaparak,titizlenerek bebişini ve kendini daha çok üzüyorsun.Bol bol dua et ki herşey güzel olsun.Rabbim sağlıkla da kucağına almayı nasip etsin inş.Sıkma canını artık kafandan şu vesveseleri at ve rahatla bence:lepi:

canım herkesde bulantı olucak diye bir sey yok bunyeyle alakalı
ilk gebeliğim 2 kiz olmasına ragmen hiç bulantım olmadı

iyi düşün bence canım
allahım izniye duyarsın miniğinin kalp atışlarını

canım herkesde bulantı olucak diye bir sey yok bunyeyle alakalı
ilk gebeliğim 2 kiz olmasına ragmen hiç bulantım olmadı

iyi düşün bence canım
allahım izniye duyarsın miniğinin kalp atışlarını

iyi düşünmeye çalışıorum ama olmuyorki elimde değil yapım böyle galibada doğurana kadarda(ki inşallah doğururum) bu böle gider yanlış ama napim kaygılar beynimi kemirior

X