Hamileyim ama yine kahverengi lekeler...yoksa yien mi düsük olacak:(

Zilanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
1.019
3
hayirli günler herkese...forumda payladigim gibi 5 bucuk haftalik hamiyleiym, ve bugün yine az da olsa sari kahverengimsi akintim var ve cok korkuyorum...nisanda düsük yapmisdim ikinci cocugum olacakdi, ama düsük ile sonlandi, ve oda böyle baslamisdi, kahverengi akinti sorada kanama olmusdu....niye böyle oluyor...doktorum gyn vital ilaci verdi hafta basi ozaman böyle beyaz akintim vardi, simdi bugün bu sari kahverengimsi akintmim var cok korkuyorum, doktorum bana kirmizi akintin olursa git demisdi...cok korkuyorum...istirahat ediyorum sadece su icmeye wc ye gitmeye birde oglum ile ilgileniyorum okadar....
acab yerlesme kanamaimi oluyor ne olyuro anlamadimki.....

canım panik olma, bol bol istirahat et.
birde kadın doğum kontrolüne gittiğinde alttan ultrason ile yolk sac kesesinin büyüklüğüne bakmalarını iste. bu oran, düşük riskini belirler.
zaten progestan kullanıyorsundur.

Cnm bnmm ya buaralar ne kadr çok konunu görüyrm ( hakkında hayrılısı olsn kaderimiz aynı gibi:)) bnde 2.yi isyrm bi tane düşürdm.bnde kızıma hamileykn normal adet gördm o nedenle ben adet olsmda hep gebelk şüphem var ( kahverengi lekelenmeyle hatta kanamalı gebelkleri devam eden çok kişi varr cnm bnmm rabbim senin kkucağına verecekse verir zaten sıkma canını hakkında hayırlısı olsn bebişinide üzme o sana sımsıkın tutunacakk....rabbim hayırlı sağlıklı hamilelik nasip etsin ..bende çok istyrm şimdi ama hamilelikden korkyrm rabbim hayırlı hamilelik nasip etsin diyrm..

cok sagolun, allahim bu bebegi insallah nasip eder bana.....

bana doktorum progestan vermedi, Gyn vita verdi...burda almanyada öyle düsük engellemek icin ilac vermyiorlar bol bol istirahat edeceksin diyorlar...eger o bebek düsecekse mutalak bir sebebi vardir biz dogaya karisamayiz diyorlar....benim hicbir belirtim yokken ultrasonyda, sadece kanamam varken bir anda düstü....

insallah bu bebek tutunup dünyaya getirecegim....

bugün sarimsi akintim var bir kere hafif kahverengi akintim oldu, ama wc ye gitmekden korkuyorum...bell agrilarim var bas dönme halsizlik ve devamli uyku istegi var....
rabbim insallah nasip eder ama eger buda düserse herhalde cok zor toparlarim kendimi rabbim tasiyamiyacagimiz derdi kederi vermesin bize isnallah

bol bol dinlen olumsuz seyler dusunme..progestani kendin alma sansin yokmu..bilmiyorum ilac alma sartlari nasil orda..yan etkisi yok cunku alabilirsin burda hamilelerin %90 ni kullanmistir cunku bende dahil..olmadi biz burdan kargoyla gonderelim

bol bol dinlen olumsuz seyler dusunme..progestani kendin alma sansin yokmu..bilmiyorum ilac alma sartlari nasil orda..yan etkisi yok cunku alabilirsin burda hamilelerin %90 ni kullanmistir cunku bende dahil..olmadi biz burdan kargoyla gonderelim

cok sagol simdi dün doktoruma gittim hersey cok güzel gidiyor dedi, arada öyle kanama olur dedi normal ama simdi hamd olsun kesildi....bir fitilode verdi her ihtimale karsi 2 hafta kullanicam, birde demir ilaci verdi, öyle yani su anda iki ilac ve bir fitil kullaniyorum...hayirlisi allahdan..birde doktorumd edki, biz ne kadar ilacda versek o bebekde bir sey iyi gitmiyorsa vücud onu kabul etmiyor dedi, sen sadece istirahat et kafana takma stress yasama dedi, hayirlisi bakalim...yinede cok sagol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…