Hamileyim ama sevinemedim henüz

pamuksel

delüüü
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
888
1
Daha önceki yazılarımda bahsetmiştim 1,5 sene önce dış gebelik geçirdim ve sol tüpümü kaybettim diye o yüzdende Allah ne zaman verirse diye 13 aydır korunmuyoruz. Ama çok gariptir bende hiç olmayan birşey oldu 25 ocakta olduğum regl gayet normal seyrindeydi 25 şubatta olmam gereken reglim 27 şubatta kahve bi akıntı şeklinde başladı ve 2 hafta bazen kanama bazen kahve akıntı şeklinde gitti günlük pedlerle idare ettim hatta 1 hafta temiz kaldıktan sonra geçen cuma tekrar kahve akıntım olunca dedim ki bu böyle olmaz dr. apar topar gittim alttan ultrasonda rahim duvarı kalınlaşmış dedi dr. beta hcgne baktıralım dedi sonucunda 87,47 diye sonuç çıktı yani hamileyim ama sevinemedim ya normal gebelik değilse ya düşük oluyorsa diye ama hiç abartılı bir ağrım sızım olmadı bu akşam tekrar dr. gidicem inşallah mutlu haberle dönerim kızlar dua edin, benim durumumda hamile kalıp doğuran ya da normal hamilelik geçiren var mı acaba.

canım benim içini ferah tut....
bhcg ne gore hamişsin ama takıbını yapmadımıkı dr un hanı 2gunde 2ye katlaması gerekıo ya...ınşallah hayırlı hbr lerle donersın tatlım..inşallah hamişsindir rabbım gonlune gore versin.sewgıler

En son cuma yaptırdım canım araya haftasonu giriyordu bu akşam tekrardan bakıcak işte 250 gibi falan olması gerekiyor diye düşünüyorum hayırlısı bakalım temennin için teşekkürler.

canim uzulme senin durumunda degilim ama uzuldum haline icini ferah tutki bebisin seninle kalsin dua et Allah a sigin merak etme bizde dua ederiz hayilrli saglikli olur ins sen kendini uzme streste yapma sakin bebisini dusun onunla konus ve seninle kalmasini soyle o seni anlar eminim gonlune gore olur ins hersey kendine dikkat et

canım inşallah hamilesindir düşük filan yoktur yerleşme kanamasıdır inşallah gitte bizede haber ver canım

cnm..bak ne güzel hamilesın..sevin,üzülme sakın..bebişin da üzülür sonra...boyle düşündüğün zaman daha kötu..takma kafana..bende ilk hamile kaldım zaman düşük yaptım..ikinci de hamile kaldım..oyle bir korku vardı içimde anlatamam...hep dıyordum bunu da kaybedecam...bir arkadaşim bana dedi ki oyle düşünme,yapma etme..ama nafile hep düşüne düşüne bu bebeği da kaybetim...demek istedim bu...üzülmek yok tamam mı?

inş. hayırlı bi bebeğin olur canım yüce allahım herşeyin en iyisini bilir ve seninle için rahat olsun bende 1 aylık hamileyim bu çok güzel bi duygu allah her kadına nasip etsin allaha emenet ol :)

merhaba,
geçmiş olsun. bende iki kere düşük yaptım. hayat bazen bazı insanları bu şel,kilde sınıyor. en azından hamile kalabiliyoruz. bu da o kadar önmeliki...

canım çok üzüldüm bir daha olur inşallah bu defa sağlıkla kucağına almayı nasip eder Allah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…